Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a leggyorsabban...

Hogyan lehetne a leggyorsabban megszabadulni -30kg.-tól?

Figyelt kérdés

Sziasztok🙂! Segitséget szeretnék kérni

Az egyik ismerősöm most kezdene bele a diétázásba -30kg lenne a cél

Olyan kérdésem miket lehet enni? És miket kellene mindenképp elkerülni? Hogyan lehetne minnél gyorsabban megszabadulni ettől a -30kg.-tól?

Előre is köszönöm a válaszokat🙂❗️


2020. júl. 2. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges ételekkel legyél kalóriadeficitben, ennyi a lényeg.
2020. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
30 kilótól gyorsan sehogy. Sport, normális étkezés kalóriadeficittel.
2020. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Súlyos betegséggel lehet gyorsan fogyni. Ne akard.
2020. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyorsan az 30kg-nál éveket jelent, fel sem volt rövid idő, lefelé meg még nehezebb. Amit érdemes elkerülni, az az üdítők, gyümölcslevek, nassolás. Amit minél többet kell enni, az a zöldségek. Nem villámdiétákat kell keresni, hanem életmódot váltani.
2020. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát 5év alatt jött fel ez a bizonyos felesleg és minnél előbb megszeretnék tőlle szabadulni

Mivel még nagyon fiatal vagyok és elég alacsony szoval egyáltalán nem egészséges

Csak tanácsot szeretnék hogy hogy is kezdjem el

2020. júl. 2. 12:22
 6/8 anonim válasza:
81%

"Minél előbb" nem fogsz tudni, ezt értsd meg. 5 év alatt szedted fel ezt a túlsúlyt, nem 2 hét lesz leadni. Ha ez így működne, akkor nem lennének túlsúlyos emberek. Ehhez kitartás kell. Rajtam kb. 25 kg felesleg volt, mikor április elején elkezdtem fogyózni. Most vagyok -7kg-nál.

Kezdj el egészségesen enni, a neten találsz nagyon sok ilyen receptet. Igyál sok folyadékot, főleg vizet. És mozogj valamit.

2020. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Most akkor egy ismerősöd vagy te?
2020. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
#7: még nem tudatosult benne, hogy itt név és arc nélkül lehet kérdéseket feltenni, aztán pedig nem volt következetes. Semmi gond.
2020. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!