Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kilótól szeretnék megszabadu...

5 kilótól szeretnék megszabadulni a lehető leggyorsabban. Hogyan?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 19:06
 1/3 anonim válasza:

Igyál rengeteg vizet (váltsa fel az összes folyadékot), egyél kevesebbet (fehér kenyér, gyors/mirelit/sós/csípős kaja, vörös húsok egy ideig tabu) és mozogj többet (én futottam napi 1-2 órát, utána szobabicikliztem 8-10 kilométernyi távot és esténként felüléseket meg fekvőtámaszokat csináltam). Gondolom az tiszta, hogy édesség, nasi nuku :D

Nekem így kb. naponta lement kb. fél kiló, de persze azt is megjegyezném, hogy alig mozogtam előtte és elég rendesen ettem is, tehát totál punnyadt voltam, nem tudom, nálad hogy megy. Mindenesetre sok sikert!

2013. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettél.:) Amúgy te mennyi ideig csináltad ezt? Mit ettél?
2013. máj. 21. 20:12
 3/3 anonim válasza:

Igazán nincs mit :) Ha intenzíven csinálod, és számolod a kalóriákat, le is dolgozod őket rögtön (vagy esetleg még előtte), egy hét alatt már látható lehet az eredmény. Én anno négy potom kilót akartam leadni, és egy-két kilengés miatt ez elhúzódott kb. 4 hétre. Mondjuk függ csontozattól is. De ha tényleg nem állsz meg és nonstop mozogsz, nem cukorban vagy zsírban úszó dolgokat eszel, akkor neked is lemegy ennyi alatt, szerintem. ^^

Én reggelire egy joghurtot ettem (ha szereted az Activiát, az a legjobb, bár én nem bírom az ízét) meg egy almát, ebédre sós vízben főztem ki egy csirkemellet, hozzá 4-5 marék főtt rizs, vacsorára pedig minél kevesebb, általában akkor is joghurt. Ha gondolod, írhatsz privátban, egyébként ^^

2013. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!