Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leggyorsabban...

Hogyan tudnék leggyorsabban megszabadulni az "úszógumimtól"?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre többet és egyre hízlalóbb kajákat ettem, észre se vettem és már ott volt a nagy has és kétoldalt a felesleg. Eddig elég vékony testalkatom volt, bár cigiztem is de már leszoktam nemrég. Edzek is minden nap, felső testem sportos de ott lent nem akar változni a helyzet, pedig fekvőzök is.

Valószínű a kajálással van a baj, ismertek esetleg nektek bevált diétát? Pl. mit érdemes reggel délben este enni, illetve hányszor egy nap, mikor legyen az utolsó étkezés a nap folyamán stb.


Előre is köszi! (22/F)



2015. máj. 17. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Egyél rendesen úgy, ahogy eddig, de hagyd ki a vacsorát. Ez azt jelenti, hogy este 6 után már semmit ne egyél. Délután ehetsz sóban főtt zöldségeket, vagy amit lehet, nyersen.
2015. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TXCowboy ***** válasza:
1-nek: mi az, hogy 6 után már ne egyen, milyen hülyeség ez? Pont, hogy felkeléstől lefekvésig enni kell, hogy beinduljon az anyagcsere. Akár hajnalban esti wc után is lehet kicsit enni, hogy pörögjön az anyagcsere, csak az nem mindegy, hogy mit. Jellemzően fehérjét kell enni természetesen, szénhidrátot mellőzni, zsírban meg szegényen.
2015. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a kalóriabázis.hu-ra esküszöm. Oké, macerás, de eredményes és, amit így leadsz, ha továbbra is követed a rendszert, nem is fog visszajönni.
2015. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!