Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjeporos palacsintába...

Fehérjeporos palacsintába milyen tölteléket rakjak?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy lett egy olyan palacsintatésztám, amiben alig van kalória, de mit rakjak bele? Nyilván lekvárral emg kakaóval sok értelme nem lenne. Mivel helyettesítsem? A túrót nem szeretem.
2020. júl. 4. 17:47
 1/10 Bzs03 ***** válasza:
96%
100%os, termeszetes Mogyorovaj
2020. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mirelit gyümölcsöket forraltam egy kis édesítővel
2020. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy pici mézet szoktam rácsurgatni. Kb 30 kalória.
2020. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amiket eddig írtak teljesen jó. de a lekvár meg a kakaó is. mi a célod? ettől függ - meg hogy miért kell, hogy valamit helyettesíts
2020. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

fehérjeporból palacsinta?

ezt már nem hívnám palacsintának. miért nem eszel normálisat, 2-3 palacsintától nem fogsz meghízni.

2020. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2%
Jaj istenem, tegyél bele homokot... Kalóriaszámolgatós agyhalott.
2020. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi a probléma azzal, ha valaki odafigyel arra, mit és mennyit eszik, hány kalóriát visz be, mert fogyni szeretne.. bezzeg ha a strandon ülve látnátok egy kövér embert, aki a lekváros palacsintát eszi a büfében, akkor azért szólnátok be, mert eszi a hizlaló kaját, mikor épp eléggé el van hízva. Van, akinek a kötekedés az élete.. a normális válaszokat köszönöm.
2020. júl. 4. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fahéjas reszelt alma.
2020. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kakaóval mi a gond? Én kevernék ki kakaópor+eritrit keverékből nagyon pici vízzel vagy tejjel csokikrémet/csokiöntet.

Esetleg protein sűrüre kikeverve. Bár protein palacsintába még több fehérjét pakolni talán felesleges lenne.

Esetleg némi gyümölcs, mint pl. eper, málna, szeder, aminek alacsonyabb a kcal tartalma. Pici vízzel és édesítővel felfőzve akár öntet is lehet.

Sok zero syrupot is kapni, ill. vannak már "fitness" lekvárok is, amiben alig van kcal, cserébe ne is a nagymama féle házi lekvár ízét várd.

2020. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Fehérjeporos palacsinta alatt melyiket érted?instant verzió vagy palacsintatésztát megcsinálod és abba fehérjepor?

Nem érdemes amúgy ennyire rástresszelni a kalóriaszámolgatásra,csak elmegy a kedved az egésztől,ha lekvárt kívánod a palacsintába attól a pár darabtól nem omlik össze a világ hidd el :) viszont ha naponta 10 darabot nyomsz be úgy már más,de kétlem,hogy így csinálnád szóval nyugi.

Ha instant verziót használsz szerintem érdemes váltani a rendes házi palacsintatésztára,tojás nagyon is egészséges,sűrítésként meg választhatsz zabot (ledarálod és kész is),de jó és egészséges is ha mascarponéval csinálod,kisütöd kókuszzsíron és be is vittél sok vitamint és tápanyagot.

Nagyon jó töltelékeket írtak az előttem válaszolók,almás fahéjast ma meg is csinálom :D

Joghurt plusz bogyós gyümölcsök is nagyon jók együtt,én szoktam pina coladas palacsintát is tehát joghurt ananászdarabok és kókuszreszelék rá,nagyon finom.

Lekvárral azért okosan,mert van benn cukor bőven viszont ha nagyon kívánod mi lesz ha megeszel 1-2 darabot?nem dől össze a világ,a kakaó meg még egészséges is,persze nem az instant full cukros.

A kalóriszámolgatás meg nem rossz,de semmi értelme ráfüggni,csak tönkreteszed magad és el fog menni a kedved,azt a néhány hozzávalót érdemes memorizálni az elején amit használsz főzéshez,kajakészítéshez aztán egy idő után nem is kell méregetni meg yaziózni,mert nagyjából tudni fogod mennyi az annyi,ha meg feljött 1-2 kiló és nem tetszik amit a tükör mutat akkor pár hét diéta,csak időben kapcsolj ne amikor 10 kiló plusz van rajtad.

2020. júl. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!