Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjeporral helyettesíthetem...

Fehérjeporral helyettesíthetem a húst?

Figyelt kérdés
Nem tudok mindennap elég húst enni a szükséges fehérjebevitelt. Protein por ugyanúgy jó?
2020. jún. 5. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudod helyettesiteni tápkieg porral az ételt
2020. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem!
2020. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Erre találták ki. Persze a legfontosabb a kiegyensúlyozott táplálkozás.

De ha pl. 70 kg vagy, és emiatt szükséged van legalább 100 gramm fehérjére, de kajával nem tudsz bevinni, csak 80-at, akkor igen, a protein ugyanolyan jó, hogy kipótold.

2020. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Igen!
2020. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Míg hús többi részére nem feltétlen de a benne lévő fehérjére szüksége van a szervezetnek. Én pl. egy betegség miatt nem ehetek húst és amit eszem az is max egy pici hal, ráadásul kondizom is. Én tejsavó porral viszem be az így kieső fehérjét.
2020. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen. 20 eve ezt csinalom😀
2020. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

Úristen emberek akik igent írtak és felpontozzák őket és a többit le!

Olvassátok már el az értelmező kéziszótárban, hogy mit jelent az a szó: tápkiegészítő!

Akkor gondolom gyümölcsöt sem esztek, mert ott a kapszula, nem mentek napra mert ott a D vitamin kapszula!


Ne írjatok, pontozzatok már hülyeséget.


A húst nem lehet helyettesíteni és nem is kell és nem is szabad, valamennyit kell enni, akkor is ha van benne olyan ami nem szín tiszta fehérje, kell a szervezetnek!

2020. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egy fitness edző és dietetikus ismerősöm, ő azt mondta hogy a napi fehérje szükségletet nyugodtan be lehet vinni úgy hogy 2/3-ad ételből (tojás, sajt, túró, illetve hús),1/3-ad meg nyugodtan mehet fehérjeporból.

Én vegetáriánus vagyok, azért kérdeztem tőle.

2020. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#7: ami nagy különbség, hogy a fehérjepor nem holmi szintetikus kiegészítő. Hanem tejből készül, kivonva belőle a zsírt, meg a cukrot. Na meg így nem kell belőle ugyanahhoz a fehérjemennyiséghez kapitális mennyiséget meginni.

De már készítenek pl. szójából is.

Persze ahogy előttem írták, csak a fehérjét pótolja, tehát a húsban lévő egyéb anyagokat nem, emiatt nem szabad 100%-ban helyettesíteni, csak részben.

2020. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Plusz:

Itt egy videó arról, hogyan készül


[link]

2020. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!