Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki próbálta már a folyékony...

Ki próbálta már a folyékony diétát? Mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés

#diéta #fogyás #folyékony #liquid #Liquidiet #Folyékonydiéta
2020. júl. 5. 18:44
 1/5 anonim válasza:
81%
Egyik ismerősöm már próbálta, kolbászt és szalonnát pépesített. Nem fogyott semennyit.
2020. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tabbouleh ***** válasza:
100%
Ez megint miféle hülyeség? Egyél egészségesen, fehérjét, szénhidrátot és zsírt is, mozogj eleget (így lesz majd deficit) és ennyi. Nem kell mindenféle baromságba belekezdeni.
2020. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy az mi, én léböjtöltem víz/gyógytea/gyümölcslé félig vízzel higítva, ritka undorító dolog, hogy nem rághat az ember, visszajött pár hét alatt, ami lement.
2020. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Folyékony mi? Gyümölcslé? Víz? Krumplipüré?
2020. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

baromság! Egyszerűen mindent meg kell enni, ami belefér a napi 1200 kcalba. Amúgy a diéta, és a fogyás nem mindig függ össze. A folyékony(folyadék) diétától csak fosni lehet, de nagy eredménye nincs..


A szervezeted előbb-utóbb megbüntet..ha hülyeséget csinálsz vele, és olyanra kényszríted, ami nem normális. Nincs háborús helyzet, sem természeti csapás, ahol még előfordulhat ez a kényszeres étkezés.

2020. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!