Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek próbáljam ki ezt...

Szerintetek próbáljam ki ezt a módszert?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 5. 21:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Du 2-ig persze nem zabálnék jól be,hanem normális ételeket ennék. Nem nasikat.
2020. júl. 5. 21:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Időszakos böjtnek (IF) hívják, ezt a 8-14-ig evést 11 emberen vizsgálták, ami nevetségesen kevés. Valakinek bejön, másnak nem, én minden megnevezés nélkül 10-16 óra között eszem, semmilyen fogyást nem tapasztalok, csak ha csökkentem a mennyiségeket.
2020. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked tetszik és úgy érzed, hogy életed végéig tudod tartani ezt a fajta kúrát, akkor próbáld ki.

Arra gondolj mindig, hogy nem érdemes olyan fogyókúrába kezdeni, ami számodra kényelmetlen és alig várod, hogy vége legyen már, hogy visszatérhess az eredeti étkezési szokásaidhoz. Annak meg ugye tudjuk, hogy mi lett az eredménye. Csodák nincsenek, újra az lesz az eredménye.

Keress olyan életmódot, étkezési szokást, amit életed végéig tudsz tartani és jól érzed magadat tőle. Van több olyan is, amivel egyáltalán nem kell éhezni. Nézz utána.

2020. júl. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia nem tudom én még nem próbáltam nekem az vált be hogy számoltam a kalóriákat minden nap ezzel egy héten egy kilót fogyhatsz edzés nélkül
2020. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!