Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni akarok, akkor...

Ha fogyni akarok, akkor tényleg ehetek hízlaló ételeket is, ha több kalóriát égetek el mint amennyit bevittem vele?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
BÁRMIT. Az már más kérdés, hogy egészséges-e így élni. Milyen étellel szeretnél fogyni?
2020. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából már egy hete egészséges kajákat eszek, de van itthon pizua, szóval gondoltam azt megenném. Csak érdekelt, hogy lehet e enni ilyet is, ha közben több kalóriát égetek
2020. júl. 7. 23:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha belefér az is. Csak ne lépd túl a keretet, meg az egészséges ételből több legyen, és minden rendben lesz
2020. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Én hetete tartok csalónapot és fogyok. A vékony emberek is megesznek néha egy pizzát/hambit.

Persze ne vidd túlzásba de néha kell. Én sose bírtam 1-2 hónapnál tovább lemondásokkal. De így semmi sem hiányzik és életmódként fogom fel

2020. júl. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok sporttal (mondjuk napi 10 óra gyaloglás hegyekben nagy hátizsákkal) bármit eszel, fogyni fogsz, mert a szervezet adott idő alatt több kalóriát képes fölhasználni, mint amennyit megemészteni tud. Ilyenkor az összetétel se nagyon számít, nyugodtan ehetsz csokit cukorral, vagy pizzát is, de ahhoz úgyse lesz kedved, ha mégis, akkor utána nem fogod tudni folytatni a túrát.


Ha nem ilyen extremitásra gondoltál, akkor az van, amit a többi válaszoló leírt. Ha néha eszel pizzát, semmi bajod nem lesz. De ha gyakran eszel ilyesmit (és pont nem a pizza a legproblémásabb, hanem a nagy mennyiségű gyorsan felszívódó szénhidrát), akkor meg fog nőni az inzulinszinted és az eléggé nehezíti a fogyást. Sporttal ezt lehet ellensúlyozni, mert az nem csak kalóriát éget, de az inzulinszintet is csökkenti. (Meg van még pár hormon játékban, de nem akarok részletekbe menni.)

2020. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek önmagukban hizlaló ételek. Mindig az egész étrendet kell nézni. Lényeg a negatív energia mérleg. Ha sportolsz is, ebbe beleférhet néha egy-egy pizza vagy hamburger, főleg ha zöldség is van hozzá. Lényeg, hogy ne csak ilyeneken élj.
2020. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Saláta is lehet hízlaló, ha a kalóriakeretedet túlléped. Tudom ajánlani Torma Valentin csatornáját, rendkívül segítőkész, informatív jó arc.
2020. júl. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!