Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Láttam a neten még nyáron ezt...

:) Zsófi :) kérdése:

Láttam a neten még nyáron ezt a fajta fogyókúra-segítő italt, le is írtam, de elvesztettem valahol, és nem tudom mennyi kell a hozzávalókból? Többi lent.

Figyelt kérdés
A lényege, hogy egy 3-4 dl narancsléhez (vagy grapefruithoz) hozzá kell adni 1 vagy 2 teás-vagy evőkanálnyi mézet és almaecetet. De ugye ezeket nem tudom... Segítsetek légyszi, ha ismeritek!

2015. nov. 28. 11:52
 1/1 anonim válasza:

Zsírégető-turmix


Hozzávalók:

• 1 egész citrom

• 1 narancs vagy mandarin

• 1/2 ananász gyümölcs

• 1 alma

• 2 kiskanál méz

• 2 dl sovány tej

• 1 dl ásványvíz


Elkészítés:

A hozzávalókat megpucoljuk, és jól összeturmixoljuk. Az ananász ne konzerv, hanem friss gyümölcs legyen!! Idénykor málnával, fekete vagy piros ribizlivel, kivivel is gazdagíthatjuk.


Megjegyzés:

Nagyon ízletes, rosttartalma magas, ezért laktató és a bélműködést is segíti. Vitamindús, a hozzávalókon - a citromot kivéve - picit szabad változtatni, de csak elhagyni, és nem hozzátenni!!

2015. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!