Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki van még így?

Valaki van még így?

Figyelt kérdés
Tehát annyi a lényeg,hogy reggel teljesen lapos a hasam de mihelyt kajálok valamit már eresztek egy pocakot, estére meg már egy jókora pocakom van, ha megfeszítem ennek ellenére a felső négy kocka mindig látszik és olyankor teljesen lapos,csak ha kinyomom van pocak. Gondoltam zsigeri zsírosodásra de akkor reggel is kéne pocakom legyen. Most nem tudom behatárolni,hogy meghíztam vagy csak a kaja miatt nagy a pocak. Pedig próbálok odafigyelni,hogy egyszerre ne egyek nagy adagot.. 19F

2020. júl. 14. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Vegyél egy lufit. Majd töltsd fel vízzel. Nagyon fura dolog fog történni.... megdagad :O


Na ez játszódik le a gyomroddal is. Ne aggódj, csak te látod hatalmasnak a különbséget.

2020. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltöltöd a beleidet kajával, s csodálkozol, hogy nagyobbak lesznek. Mellesleg emésztéskor a hasizom is elernyed, hogy ne okozzon problémát; teljesen normális és természetes folyamat.
2020. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam dettó ez van, csak a pocakomon eleve van kis háj is. 20F
2020. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok, ismerős érzés sajnos. Kedves kérdező, illetve 3-as válaszoló, ha van kedvetek, írjatok! :)
2020. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!