Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a testsúly elhízottságra utal?

Ez a testsúly elhízottságra utal?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok es 65 kg

20l


Ez túlsúlyt jelenthet?



2020. júl. 15. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1%
Hmm.. megnéznélek. <3
2020. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
32%
Ha szigorúan vesszük, akkor van rajtad öt-tíz kiló felesleg de nem kell fogynod, amíg jól érzed magad a bőrödben, és tetszik, amit a tükörben látsz. Mindenkinek más áll jól.
2020. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem elhízott még csak nem is túlsúly, és be lehetne már fejezni ezt, vannak BMI kalkulátorok, a GYK legfeleslegesebb kérdései ezek.
2020. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

A testalkatodtól függ. Ha nagyon sportos, izmos vagy, akkor valószínűleg pont jó. Ha nem, akkor van túlsúlyos vagy kicsit. De a kövértől és az elhízottól nagyon messze állsz.

Nehéz így látatlanban, de 5 kg-t talán leadhatnál. Persze csak egészségesen, és azzal a céllal, hogy fittebb, feszesebb, formásabb legyél.

2020. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

165 cm-hez az ajánlott súlytartomány: 50.4kg - 67.8kg


Szóval benne vagy. Ne hízz meg, ennyi. Ettől még persze testzsírszázalék szerint lehetsz elhízott, és az egészséged szempontjából ez ugyanúgy probléma. A leghatékonyabb mérőszám a betegségek elkerülése szempontjából a derékkörfogat, az legyen 80 cm alatt, akkor jó vagy (kifújt levegővel, a köldök alatt 2 cm-rel mérve).

2020. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ hogy ez izom vagy zsír. Ha zsír, akkor se akarj fogyni, hanem inkább kezdj izmot építeni. A súlyos marad, de az alakod sokkal jobb lesz.
2020. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

Olyan 10 kiló van rajtad, de ettől még túlsúlyos nem vagy, csak teltebb. Ha jól oszlik el rajtad, és téged nem zavar,szerintem nincs nagy probléma,egészségügyileg ennyi felesleggel még biztos nem.

Az 1.válaszolót hagyd figyelmen kívül, itt mindenkire nyáladzanak aki kiírja az L vagy az N betűt:D

2020. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hat ez a 10 kilo sziven utott😂az azert eleg sok.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek😄😄

2020. júl. 15. 17:53
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Csak mert kb magasságból 110 a nőknek az átlag súly

De ez tényleg csak nagyon kb, mindenkinél más amúgy

De te nem vetted észre magamon? Én ha 2 kilóval több vagyok már kövérnek érzem magam:D

2020. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló bocsi de nem értem a válaszod első felét😕


Azzal tisztában voltam mindig is, hogy tulsulyos vagyok, de azért a 10 kg a nagyobb többlet, mint amit gondoltam:)

2020. júl. 15. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!