Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A régi és az új, de egyforma...

A régi és az új, de egyforma testsúly között lehet különbség az alakunkban?

Figyelt kérdés
Elég hülyén fogalmaztam, de majd itt jobban kifejtem. 7-8 éve fiatal növendék koromban (18 évesen) 78-80 kiló voltam kb a 179-80 cm magasságomhoz. Amikor az osztálytársaimnak mondtam nem akarták elhinni, sokkal kevesebbnek gondoltak. Hanem ezután az évek alatt felmentem 90 fölé, eléggé meghíztam. Most idén március/áprilisban döntöttem el, hogy változtatok és le is ment már valamennyi. Majdnem ott vagyok mint régen (82-3) de a tükörben még jócskán látszik a leadni való. Szóval a kérdésem annyi lenne, hogy lehetséges az, hogy nem fogok úgy kinézni 78 kilósan mikor lemennek a kilók, mint régen 78 kilósan? Lehet az elhízás miatt megváltozott az alkatom vagy valami?
2020. júl. 20. 16:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A súlyzós edzés a legjobb, hogy szép formád legyen.

"Cucc" nélkül sosem leszel kigyúrt, vagy túl izmos.

De nagyon jól fogsz mutatni.

2020. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!