Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta mellé milyen mozgás...

Diéta mellé milyen mozgás ajánlott? Napi 25 perc kardió elég lehet? Elég híres kihívás lett a Cloe Ting 2 weeks shred challenge, és az abs workout pluszban. Körülbelül 20 kiló felesleget kellene ledolgoznom magamról.

Figyelt kérdés
Az édességeket teljes mértékben megvontam magamtól, kenyeret is csak néha eszem (Purpur). 93 kilósan nem igazán szeretnék nekiállni még futni.

2020. júl. 22. 19:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Lényegében erre a 2 videóra tornázok 4 hete.

2020. júl. 22. 19:06
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit bírsz, és jól esik, és nem terheli az ízületeidet. Ugrálás, futás még ne.
2020. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sőlyzós edzés.
2020. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

93 kilósan is elkezdheted az első 5 km.em


Nézd meg a neten.

Simán menni fog.

2020. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a Challengek....
2020. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
A 2 hetes Chloe Ting challenge egy csoda, ajánlom jó szívvel :D Persze mellette figyelni kell egy kiegyensúlyozott étrendre, de nem kell brutál szigorúnak lenni, megvonva magadtól a kedvenceidet, mert úgy nem fog sikerülni. A Chloe is mondja mindig kajás videóiban, hogy minden nap eszik csokit, meg más édességeket, nagyon édesszájú, a lényeg a mértékletesség, az viszont tényleg fontos. 2 hét nem sok idő, vágj bele, tartsd be, és látszani fognak már két hét után az eredmények, ami motivál majd, hogy folytasd. Mert ugye két hét után nem szabad abbahagyni, akkor nincs sok értelme.
2020. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, ez már a 4.hét. azóta lement 6 kiló. Csak az érdekelne, hogy ha ezt minden nap csinálom, akkor továbbra is elég-e, vagy több kellene? Viszont ha többet mozognék, úgy értem időben, mert ez csak 25 perc, akkor nem csinálnám minden nap, hanem csak minden másnap, az meg kb.ugyan olyan, mintha minden nap mozognék kevesebbet.
2020. júl. 22. 20:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem írtam még, de ez a 4.hete :D
2020. júl. 22. 20:28
 9/11 anonim ***** válasza:
1,5 óra
2020. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Sokan szidják Rubint rekat, de ajánlom.

Ahogy bírod úgy csinald. Sokkal többe mész vele.


Egy hónap múlva, simán meg tudod csinálni, és hidd el látványosabb lesz.


Reggel nyomd le az 5km, este 20 perc Réka.


Nem.6 kiló lesz a végeredmény.

2020. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!