Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta mellé milyen mozgás...

Diéta mellé milyen mozgás ajánlott? Napi 25 perc kardió elég lehet? Elég híres kihívás lett a Cloe Ting 2 weeks shred challenge, és az abs workout pluszban. Körülbelül 20 kiló felesleget kellene ledolgoznom magamról.

Figyelt kérdés
Az édességeket teljes mértékben megvontam magamtól, kenyeret is csak néha eszem (Purpur). 93 kilósan nem igazán szeretnék nekiállni még futni.

2020. júl. 22. 19:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem félsiker a két hetes kihívás. Brutálisan bedurrantak az izmaim. A felső testem szép lett, a felső hasizmaim is látszani kezdtek, de a combom, fenekem centikkel nőtt, így abbahagytam.

Én is azt a két videót csinálom már csak, amit itt linkelt valaki, illetve a sorrendem:

20 perc step aerobic, a két fent linkelt video, majd egy lightosabb kar edzés. Ez nagyjából egy óra, heti háromszor csinálom, odafigyelek az étkezésre és bár kilóban nincs változás, centiben van és szépen formásodtam is, nem vagyok már olyan petyhüdt.

2020. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!