Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok küldeni jó aerobik,...

Tudnátok küldeni jó aerobik, zumba, torna vagy hasonló videókat, amikre mozoghatok?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy komplett edzés, mondjuk fél vagy 1 órás videó az elejétől a végéig. Szeretnék fogyni, étrendet váltottam, viszont mozogni is kéne. Ki nem állhatom az összes sportot.. talán még ez az aerobik vagy tánc lenne az egyetlen, amire itthon rá tudnám szánni magam, esetleg sima torna.
2020. júl. 23. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A Youtube-on van egy csomó. Keresgélj!
2020. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kerestem, de túl sok van, és nem tudom, melyik számít jónak, mármint edzés szempontjából. Ezért írtam ki a kérdést. Olyat ekresek, ami tényleg megmozgat és ér valamit.
2020. júl. 23. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Kyra Prot keresd meg. Táncis videoi vannak disney dalokra, queenre és egybekre. Nagyon jól fel vannak építve és van külön lenyújtó videója is. A másik natasha oceanne. Van jópár otthoni edzéses videója. Elég profi sport és étkezés szempontból is
2020. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
FitnessBlender, Michelle Lewin és Péntek Enikő videók nagyon jók.
2020. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!