Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Valakinek hasonló...

Mi lehet ez? Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok anorexiás. Nem látom magam dagadtnak, látom, hogy vékony vagyok. Napi min. 1800 kalóriát viszek be. Voltak ilyen alkatok a családban, mindenki kiskorú volt amikor vékony volt. Én most 162cm 34 kg. Kiskorú vagyok. Próbálok minél többet enni, szüleim szerint is eszek annyit amennyit kell. Mellékesen jegyzem meg sosem ettem sokat, mindig is vékony voltam, viszont testvéreim, szüleim sokat bírnak enni. Én viszont kilógok a sorból. :(

Tavaly voltam nyár elején 40 kg. Aztán a stressztől folyton hányingerem volt. Az iskola az egyetlen hely, ahol tudom, hogy nem figyelik azt, hogy mennyit eszek. Suli alatt híztam 3 kg-t. Ám azóta volt két vírusos betegségem ami miatt lefogytam a mostani súlyomra. Tavaly voltam pszichológusnál. Úgy éreztem jól vagyok. Most félek, hogy ahogy jön a nyár újra fogyni fogok. Nem szeretnék újra pszichológushoz fordulnia, persze ha úgy érzem majd szólok szüleimnek és megyek.

Na, de. Szerintetek miért nem hízok? Bármennyit eszek nem hízok. Valaki volt már hasonló helyzetben?

Köszönöm a segítséget!



2020. jún. 7. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, b vitaminokat probaltad?
2020. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg D vitamint és Béres cseppet szedek.

Miért? A b vitamin miben segít?

Köszönöm szépen a választ!

2020. jún. 7. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Étvágyat csinál. Mondjuk a béres csepp is, és a csalántea.
2020. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A Béres cseppet egy 3 napja kezdtem el szedni. Gondolom akkor kell egy kis idő mire meghozza az étvágyat.

2020. jún. 8. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már felnőttként, de anyukámmal is történt ilyen, neki a pajzsmirigyével volt akkor gond. Szerintem menj el orvoshoz (eleinte elég a háziorvos, majd ő elirányít). Valószínűleg lesz egy vérvétel, vagy egyből felír neked valamilyen vitamint ami segíthet. (Vannak olyan magas dózisú vitaminkészítmények, amik vénykötelesek, szóval ha a legjobbat akarod akkor tényleg el kéne menned orvoshoz.)
2020. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Szerencsére most még nem fogytam a két betegségem óta (de nem is híztam).

Tavaly voltam mindenféle kivizsgáláson. Ott mondták, hogy lehet, hogy pajzsmirigy felülműködésem van. Aztán várni kellett, hogy kiderüljön van-e valami érzékenységem. Akkor azt mondták, hogy volt egy fertőzésem ami okozhat hányingert.

Aztán elmentünk pszichológushoz és utána elmúlt. Én ezért inkább a stresszre gondolok. Viszont az, hogy nem hízok az nem tudom mitől van.

2020. jún. 8. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, b-vitaminnal próbálkozz, de ne tablettába hanem injekcióban, háziorvos felírja meg be is tudja adni. Én is ilyen elöl deszka hátul léc vagyok, nekem ez segített pár kilót felszedni. A stressz viszont ha van, azzal muszáj kezdeni valamit, mert pikk-pakk eltüntet a nehezen felszedett kilókat...sajnos. 25N 168cm 43kg
2020. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!