Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Légyszí segít valaki?

Légyszí segít valaki?

Figyelt kérdés

Két hét múlva lesz egy fontos esemény és addig szeretném a legjobbat kihozni magamból, mert eléggé sokat ettem az utolsó héten, valaki tud valamilyen programot, edzés tervet, diétát, italt vagy valamit amivel sikerülhet? Nagyok fontos lenne

Nem vagyok túlsúlyos, csak az utolsó hét miatt felszedtem kicsit



2020. júl. 25. 08:53
 1/10 anonim válasza:
0%
Én tudnék, de ahhoz látnom kellene a testedet.
2020. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
165cm/52 kg körül lehetek most, 49 voltam, de nem is az a lényeg hogy annyi legyek megint, hanem hogy külsőre nézzek úgy ki (tehát nem a súlyom számít hanem a kinézet inkább). Inkább hasra szedtem fel azt a súlyt és nem érzem jól így magam:/
2020. júl. 25. 09:13
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nagyon beváltak a chloe ting edzések, főleg a 2 weeks body shred. Nagyon nehezek tudnak lenni, de ha beleteszed magad ,akkor hihetetlen eredménye lesz akár 2 hét alatt is. Persze ehhez viszonylag egészséges étkezés és elég víz kell. Mellesleg ingyenesek és nem is bonyolultak! Remélem tudtam segíteni! :)
2020. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is próbáltam Chloe programját egz hétig bírtam, nem volt erőm csinálni már :/

De az eredmény így is látszott.

Nagyon haragszom magamra azért mert nem csinálom végig, de megpróbálom újból

2020. júl. 25. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyél normálisan, ne nassolj, ne rágcsálj, esetleg állj le a kenyérrel erre a kis időre mert az puffaszt.
2020. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kenyeret nem eszem max 1 hónapban 1x
2020. júl. 25. 10:44
 7/10 anonim válasza:
0%
Még mindig nem mutattál képet. Így jem lehet érdemben válaszolni.
2020. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Perverzek akarják látni a testedet ne küldj képet
2020. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem is fogok képet küldeni,az biztos.
2020. júl. 25. 14:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet, kb. olyan 2, 2 és fél litert.Jobb lenne a 3, de nem tudom mennyire vagy nagy vízfogyasztó. Kerüld a sót, borsot. Este 6 után ne egyél, és inkább sok gyümölcsöt és zöldséget fogyassz. Így 2 hét alatt 2-4 kiló biztos lemegy, de ez csak víz. Ha abbahagyod visszajön az összes.

Rajtam ez is látszott, de én életmódot is váltottam. Sok sikert!

2020. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!