Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet FIÚKÉNT mellből...

Hogy lehet FIÚKÉNT mellből fogyni?

Figyelt kérdés
Szóval van rajtam kb. 20kg felesleg. A hasam az még hagyján, de akkora tyúkcsöcseim vannak hogy csak na. Melyik az az edzés ami kifejezetten ott égeti a zsírt? 16/F

2020. júl. 26. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs helyi zsírégetés szóval sehogy.

De csinálhatsz fekvőtámaszokat, aztán attól lesz némi mellizmod a "tyúkcsöcs" alatt.

2020. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen edzés, ha fogysz mindenhonnan fogsz, de ehhez első sorban az étkezéseden kell változtatni.

A te korodban előfordul a hormonváltozásoktól akár gynecomastia is, elmúlik a nemi érés befejeztével általában.

2020. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Helyes étrend + edzés. Ez lehet saját testsúlyos vagy súlyzós. Amúgy az aerob edzés is csökkenti a zsírt, de nem tudom, a melleiden segít-e.
2020. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért lett nagy cicid(99%) mert ételeid sok olyan "növény védőt "tartalmaz mely a női hormonra nagyon hasonlít. Ha jól emlékszem glifozát egy ilyen. Ez benne van minden gyümölcscukros étel italban. Pl kóla, fanta,stb. Minden kukoricát és szóját vagy annak kivonatát tartalmazó ételben. Legtöbb húsban amit boltban vásárolsz- indoklás: a táp amivel etetik a fentieket is tartalmazza.

Van olyan ember akikre jobban hat,illetve többet fogyasztanak belőle, nekik nagyobbra nő a cicijük.

2020. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Itt még nem kell hormonszakérteni, a +20 magáért beszél. Egy kigyúrt, középkorú, szekrényhátú benga állaton fel se tűnik, ha felszalad 20 kiló plusz, egy 16 évesen látszani fog...
2020. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak úgy nem nő csöcs. Bizony ,hogy résztvesznek benne ezek az anyagok!
2020. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rajtam is volt 20kg felesleg, és nekem is jóval zsírosabb lett mint előtte. Most leadtam már a felét, és látványosan javult a helyzet, és gondolom ha a maradék is lemegy, akkor helyreáll a dolog. Neked is ezt ajánlom. Add le azt a 20ast és megoldódik a problémád
2020. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Minnél több hasi és deréktályi zsír van rajtad annál magasabb lesz az ösztrogénszinted és ettől még nagyobb csöcseid nőnek,kevesebb számítógépes játék,szénhidrát tartalmú ételek és cukrozott üdítőitalok fogyasztása ajánlott,16 évesen még csak kardió típusú edzéseket szabad végezni,amitől még nem fognak eltünni teljesen a zsírpárnák de 2-3 múlva elkezdhetsz súlyzózni, egyre nagyobb súlyokkal, az majd megemeli a tesztoszteron szintedet amitől eltünnek végre a zsíros csöcsök.
2020. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!