Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan, aki egészségtelen...

Van olyan, aki egészségtelen ételekkel fogyott?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 06:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, de ne ez legyen a cél
2020. júl. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én csináltam ilyet régebben, illetve pár nap most is van, mikor csak azt eszem.
2020. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy alkesz aki vasággyal 50 kiló mennyire fogyaszt egészséges ételeket? De gondolom, nem szeretnél úgy kinézni.
2020. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

09:02


Nem, dehogy! Kíváncsiságból kérdeztem, mert a legtöbb ember azt mondja, hogy csak zöldséggel és hasonló minőségi ételekkel érhető el a súlycsökkenés.

2020. júl. 28. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Súlycsökkenés kalória mínusszal érhető el. Hogy ez mit tartalmaz, lényegtelen a fogyás szempontjából. Nyilván, ha jól akarsz kinézni és nem akarsz skinny fat lenni, akkor érdemes mozogni és odafigyelni a makrókra is.
2020. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők nyilván az egészséges súlycsökkenésre gondoltak, ill. belekalkulálták, hogy sok kaja (fehér lisztes pékáru, édesség, cukros müzli és gabonapelyhek, kekszek, gyorskaját stb.) mennyire nem laktatnak, így tarthatatlan velük a csökkentett mennyiség, mivel folyamatosan kopogni fog a szemed.
2020. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én mostanában pl temérdek junkfood-ot ettem mert nagyon kívántam, viszont tök jó eredményem lett a mostani felmérésen, egy csomót fogytam zsírból és felszedtem másfél kiló izmot (2 hónapja edzek) Persze ez hosszútávon nem működne, plusz volt pár nap amikor a stressz miatt keveset ettem.....

26N/54kg

2020. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most ezt próbálom ^^" Mindennap egyszer eszem, egy ételt. Akkor viszont amit csak akarok (legyen az pizza, burger, kínai kaja). Így hiába junkfood-ot eszem, a kalóriabevitel úgyis jóval kevesebb, mint általában, szóval fogyáshoz fog vezetni.
2020. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 20-as éveim elején mikor csóró egyetemista voltam...de rohadt keveset ettem.Tehát úgy nézett ki az étrendem,hogy délelőtt kiscsoki,energiaital,délben háztartási keksz,délután gyümölcsjoghurt,este-vacsira péksüti.60-ról fogytam 52-re.
2020. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!