Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókúrázok, ehetek egy...

Ha fogyókúrázok, ehetek egy szelet körte tortát?

Figyelt kérdés

Teljeskiőrlésű lisztből, barnacukorral.

Egy vékony kis szeletet ha megeszek, de ma vissza fogom magam a kajálás szempontjából, az egész fogyokuram tönkreteszi?



2020. júl. 29. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy teszi tönkre, egyél nyugodtan. Egyszer-egyszer bármi belefér, egyszeri plusz párszász kalóriától szerinted mit tennél tönkre?
2020. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom h azert ez nem igy megy. De szigoru fogyokurat kovetek es nem szeretnem elcseszni xd
2020. júl. 29. 11:34
 3/9 anonim válasza:
9%
Azt eszel amit akarsz, csak utana ne felejts el lefutni egy fel-maratont.
2020. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
8%

Csak a kaja visszafogasaval sosem fogsz lefogyni (max valami koncentracios taborban, de ott szigoruan nincs kortetorta).


Probaltad mar fogyokura helyett mondjuk a sportot? Ha megnezed, keves sportolo van elhizva ... pedig nem fogyokuraznak.

2020. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nyugogdtan megeheted, nem teszi tönkre.

(Halkan megjegyzem, a barna cukor ugyanolyan rossz mint a sima fehér, semmivel nem jobb)

2020. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%
Ha nem ketozol akkor szerintem simán belefér. Az sem jó ha az ember mindent megvon magától. Úgy alakítsd a további étrended, hogy beleszámolod a tortát.
2020. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

A fogyás attól van, hogy kalóriadeficitben vagy, elrontani semmiféle étellel nem tudod. Ha átléped 1-1 alkalommal a keretedet nem történik semmi. Ha kompenzálni akarod, akkor kevesebb szénhidrátot eszel délután, és többet mozogsz, akkor olyan, mintha mi sem történt volna.

Érdemes úgy diétázni, hogy ne vonj meg magadtól semmit, ne villám megoldásokkal 1-2 hét alatt akarj változást elérni.

2020. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az egész tortát megeheted, ha utánna elégeted.
2020. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok Válaszolók ! Itt vagytok még ? Én totál kész vagyok ma, 4 hete fogyózok, ma 360 kalóriával túlléptem... nem mentem ma futni, nem volt időm. Most akkor van még értelme folytatni ? Az eddigi nem veszett kárba ? El vagyok keseredve, dühös vagyok magamra.

Ittam egy fél literes cappy üdìtőt.

2020. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!