Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok írni olyan ételeket...

Tudnátok írni olyan ételeket amiket fogyókúra alatt ehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogyni szeretnék, csak nem igazán tudom, hogy milyen étrendet állítsak össze magamnak. Emellett mozgok is csak a diétával van gond. Esteleg tudnátok néhány ételt írni amit ehetnék reggelire, ebédre és vacsorára?

2020. ápr. 9. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell összeállítanod, mert sokan megtették már. Keresgélj kicsit a neten, biztosan találsz. Többet nem tudok mondani, mert semmilyen adatot nem osztottál meg magadról.
2020. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
67%
Saláta,hal,zöldségek,zabkása
2020. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc kajám a trikolor volt.

Csináltam csirkemell, cukkini,kaliforniai paprika (néha gomba is) pörit, kókuszolajban. Főztem mellé bulgurt, összekutyultam. Ez főként ebédre volt. Reggelire vagy egy magvas zsömle sonkával,vagy Abonett felvágottal, főtt tojással. Vacsi az saláta volt,balzsamecettel, néha kis virslit bele. Tízóraira csak nyers zöldség,leginkább répa,azt szerettem. Ha edeset akartam enni, akkor naturjoghurt,bele egy kis méz. És sok zöldség,minden étkezéshez. Ez szigorú diétánál nem tudom megállja-e a helyét,de ilyesmiket ettem,fél év alatt 8 kiló lement és a közerzetem is jobb lett,bár sok felesleg nem is volt rajtam, inkább izmosodtam,mert mellette heti 4-5 futás+kardio volt. Régi szép idők. :) mára ellustultam meg most terhes vagyok,de ha meglesz a baba,visszatérek ehhez az életmódhoz.

2020. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
71kg és 157 cm vagyok
2020. ápr. 9. 20:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2020. ápr. 9. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!