Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire zsíros a hasam?

Mennyire zsíros a hasam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


(az ananászos bugyogótól most tekintsünk el, amikor fényképeztem nem gondoltam hogy bárki is látni fogja ezt a fotót)


Mostanában egy kicsit meghíztam és most ennyire zsíros a hasam. Mennyi idő amíg újra lapos lehet? És mennyi idő mire elérem hogy kockás legyen, ne durván, de azért látszódjanak?

Hasizom gyakorlatokat csinálok heti 2-3x (mellette a többi izomcsoportra is erősítek nyugi) és 1-2x kardiózok, futok vagy biciklizek.

Az a baj hogy rászoktam arra hogy nagyon bezabálok, annyira hogy feszüljön a hasam ilyen hülye egészségtelen kajákból.

Vajon mennyi idő amíg újra vékony leszek?



2020. aug. 1. 23:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%

Ja, most esett le..

Hát, azért nem laposabba hasad, mert ahogy írod is, szereted telienni magad. Ha egyszerre sokat eszel, az egy idő után látszani fog a hasadon, mert a belső szervek is képesek tágulni, gyomor, belek ugye az egyszerre elfogyasztott nagyobb mennyiségű étel nyilván domborubb pocakot eredményezz. Egyél inkább többször keveset és kerüld a puffasztó ételeket, mert lehet az is, hogy csak fel vagy fuvodva, attól domborúbb a pocak. Ha igy teszel, laposabb lesz hamar.

2020. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9 ezért kell 2X3 percre szolizni menni mondjuk hétfőn és szerdán mert úgy biztosan nem égsz meg, mintha befeküdnél egyből 6 percre folyamatosan

Akármennyire is erőszakoskodik a szoláriumban a kezelő mindig kevés percre feküdj be mert úgy biztos nem égsz meg

Szolárium után érdemes langyos vizben letussolni majd egyből testápolóval bekenni magad

2020. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!