Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után fog latszódni...

Mennyi idő után fog latszódni a fogyás?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, korabban sokat sportoltam de azota ellengedtem magam és sokat híztam. Ujra elkezdtem egészségesen enni, het 5x sportolni(futás, erősítés)

Már 3. Hete élek így...

Mikor fogom látni a változást?



2020. aug. 16. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen valtozo. Nalam peldaul az elso honapban lement 5 kilo, de nagyreszt viz volt, utana pedig le is lassult a fogyas (22 eves nő vagyok). Azonban ismerek olyat is, akin ugyan latszott az eletmodvaltas, mert centikben erzekelheto volt a kulonbseg, de a masodik honapig csak 2 kilot fogyott. Szerintem ne feltetlenul a kilokat nezd, hanem a centiket, az mutatja igazan a valtozast.
2020. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha sokat sportoltál régen akkor tudhatnád.
2020. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rajtam 2 hónap múlva látszott, de akkor sem anyira. Így 3 hónap utána magamon nem láttom, 3 hét még igazibol nem olyan sok. Vagy talán te sem lattod magadon. Csinálja előtte utána fotokat. Még a körülöttem lévők sem lássák a - 9kg.
2020. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-4 hónap
2020. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!