Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi olyat lehet reggelizni a...

Mi olyat lehet reggelizni a tojason és a zabpelyhen kivul amiben nincs gluten? En eddig mindig szendvicset ettem, de ez most kiesik. Tudom, hogy van gm kenyér, de az nagyon drága.

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Hát... bármit, amiben nincs...

Gluténmentes termékeket.

Megjegyzem, a zabban is van- a feldolgozás miatt.

Rizs, turmix, zöldségek gyümölcsök, húsok, halak.

2020. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Köles,karfiol pizza,gersli.
2020. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A pufirizs nem drága például, kenyér helyett eheted.


#1: Zabból gondolom garantáltan gluténmenteset használ, ha cöliákia miatt kell diétáznia, létezik, csak nem mindenhol kapható.

2020. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam, amit a szendvicsbe tennék (sajt, főtt tojás, sonka stb.), csak kenyér helyett zöldségekkel.
2020. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Igen, gluténérzékeny vagyok sajnos, viszont ez még csak nem rég derült ki, úgyhogy egyelőre még keresem a lehetőségeket-alternatívákat....

Sajna a puffasztott rizs felvágott kombó nekem nagyon nem izlik....:/

2020. aug. 24. 14:40
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Hát gluténmentesként én az ízlik - nem ízlik dolgot már elfelejthetem. Ami ízlik, az drága is nagyon (pl. a gluténmentes kenyerek).
2020. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, azt én sem tudnék venni, emiatt keresek alternatívákat....

Én eddig 2x próbálkoztam puffasztott rizsre rátenni bármit, és bár magamba erőltettem, mindkétszer hányingerem lett utána, annyira nem izlett. Többször nem nagyon merek vele próbálkozni. Külön a felvágott és a puffasztottrizs teljesen oké, de egyszerre nem bírom megenni őket...

2020. aug. 24. 14:56
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Akkor körözöttel töltött sonkatekercset ennék a helyedben pufirizzsel reggelire :-) Nem kell rátenni.
2020. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Még egy ötlet, de nem tudom, rizsliszttel működik-e. Ha omlettet sütsz (tojás+liszt+kis só+pár csepp tej), azt is használhatod kenyér helyett.


A puliszkát is el lehet készíteni kenyérhelyettesítő formára, ha szereted:

[link]

Csak egyél mellé fehérjét, mert a kukoricában annyi sincs, mint a búzában.

2020. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Glténmentes abonett. De az is száraz.
2020. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!