Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én vagyok itt az egyetlen...

Én vagyok itt az egyetlen lány akinek nem ideális a súlya és mégis azt eszek, amit megkivánok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki le akar fogyni akor valószínűleg azért, mert nem ideáli sa súlya és túl sokat evett abból, amit csak megkívánt. Szóval nem, nem te vagy az egyedüli...
2010. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nono, azért a legtöbben akik itt leakarnak fogyni azok ugyancsak nem esznek amit akarnak, meg az a részük akik mégis megteszi, annak bűntudat nyomja a lelkét később


Illetve én nem foglalkozok fél napig az ideális diéta megszerzésével, mert nem is áll szándékomban diétázni

Ha valakinek nem ideális a testsúlya egyébként, az nem jelenti azt, hogy már beteg ember

2010. aug. 5. 17:27
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Te nem diétázol és nem akarsz lefogyni gondolok.


Akkor meg természetes h össze vissza eszel mert nem érdekel, hogy mit eszel.. és hogy nézel ki ennyi.

2010. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam addig, amíg az éjjeli csokievés miatt fel nem jött rám az addigi túlsúlyommal megegyező kg. 8kg túlsúlyom volt, aztán 16 lett belőle. Rájöttem, hogy hopp, ez nem mehet így tovább. Mert a végén egy nagy zsírfolt lesz belőlem.:D

Szóval most nem eszek túl sok olyan dolgot, amit megkívánok. De már nem is nagyon kívánom a chipseket meg csokikat. Na jó, talán a csokit igen.:D

De valszeg ha nem hízok meg még jobban, akkor most is olyanokat ennék.

2010. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mivel ez az oldal Fogyókúrák része, ide nyilván olyanok írnak akiket érdekel (már), hogy mit esznek.
2010. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
17:36- Nincs igazad, én nem diétázok, de mozgok
2010. aug. 5. 18:06
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
na igen, ez a különbség, és mivel te mozogsz, te nem is fogsz visszahízni, ellentétben a koplalós libákkal ;-)
2010. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hiába mozogsz ha nem figyeled a kaját... Csak akkor lesz tényleges fogyás ha a mozgással több kalóriát égetsz el, mint amit megeszel és a szervezeted alapból felhasznál.


Ha mondjuk neked napi 2000 kalória a szükségleted, eszel 4000-et, tornázol és elégetsz napi 5-600-at sehol se vagy.

2010. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De miért ennék napi 4000 kalóriát ?

Most nem akarok gúnyolódni, de valaha kipróbáltatok úgy enni, hogy nem gondoltok a kalóriákra meg a diétára ? Mert akkor tudnátok, hogy amikor az ember tiszta fejjel és " nyugodt " gyomorral eszik, akkor sose eszi túl magát

2010. aug. 5. 18:19
 10/18 anonim ***** válasza:

Én se számolom ki pontosan, de azért nagyjából figyelem. Már másfél éve így eszem, szóval nem diétára gondolok.


Annak valami oka van, hogy elhíztál, nem? Akkor meg nem stimmelt az étkezés. Ha én mindent ennék amit kívánok (pizza ebédre, csokik, üdítők) akkor nagy bajban lennék.

2010. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!