Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én vagyok itt az egyetlen...

Én vagyok itt az egyetlen lány akinek nem ideális a súlya és mégis azt eszek, amit megkivánok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 16:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ez mindenkinél máshogy működik. Tök jó, hogy te tudod kontrollálni magad, de nekem nem megy. Ha ettem egy sütit akkor utána kéreti magát a többi.
2010. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
érdekes én napi 3-4000 kcal mellett is fogytam, pedig nem volt szándékomban, igaz rengeteget bringáztam naponta közlekedési célzattal
2010. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát akkor nyilván 90 kiló voltál és napi 4-5000 kalória volt az alap szükségleted.


Ezen mit nem lehet megérteni? Egyszerű matematika a szervezet biológiai egyensúlya. Minden szervezetnek megvan az alapanyagcseréje, amennyi kalóriával tartja a testsúlyt. Ez a mozgástól és a testtömegtől függ. Ha valaki ennél többet vesz magához az hízik, aki kevesebbet az fogy.


A több mozgás mindenképp több kalóriát éget, úgyhogy abból is lehet fedezni a szükséges kalóriacsökkentést. De önmagában zabálás mellett a mozgás nem elég. Van akinek megy kalóriaszámolás nélkül is, de ha az embernek már komoly céljai vannak, testépítés, versenyre felkészülés, akkor már nem működik találomra.

2010. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Miért fáj neked, ha valaki vigyáz az alakjára? :D
2010. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem fáj, csak ne feledkezzetek meg más dolgokról is ;)
2010. aug. 5. 18:43
 16/18 anonim ***** válasza:
62 kg majd 57 (szín izom) voltam nem 90, de könnyű fizikai munka és több órás napi bringázások mellett bőven lement annyi ;) sőt, mint mondtam fogytam mellette ....igaz napi min 20, de volt, hogy 120 km-t mentem bringával közlekedési és túracéllal, a hét 7 napján....az, hogy ti nem emelitek fel a seggetek és nem sportoltok, és el sem tudjátok képzelni az életeteket 500 kcal napi bevitelnél többel, az a ti bajotok ;)
2010. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

mikor elkezdtem fogyózni fél éve, akkor volt 2-3 hét, hogy nehéz volt visszatartanom magam az azelőtt megszokott esti gumicukor, csoki és különböző rágcsálnivalók magamhoz vételétől.

de azon kívül, hogy ezeket kiiktattam az "étrendből", és nagy ritkán eszem csak, mert már nem is kívánom annyira, ugyanúgy megeszek bármi más kaját, ami épp itthon van főzve. tudom, mennyi kalóriát kéne ennem egy nap, de sose számolom, mennyit eszek valójában. a lényeg, hogy nem zabálom tele magamat kajáláskor, hanem pont annyit eszem, hogy jóllakjak, és nem idegeskedem, ha éppen 2 tányér levest ettem, mert olyan jó volt. ha ezt csinálnám, valószínűleg már 1 hónap után feladtam volna az egészet.

2010. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, kíváncsiságból megkérdezhetem, hogy hány kiló/centi vagy? Amúgy én is többnyire azt eszem amit megkívánok. (: 18L
2010. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!