Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon fog látszan...

Szerintetek nagyon fog látszani a mérlegen? ( bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ma ettem két tányér káposztalevest és 4 almát. De este csináltam lecsót és megkívántam...csak az a baj, hogy volt benne szalonna...és ettem hozzá egy kis kenyeret... 2 hónapja először ettem kenyeret...:( Szerintetek mennyit hízhatok? Este elmegyek futni egy fél órát, meg tornázok vagy 20 percet...
2010. aug. 5. 19:19
 1/4 A kérdező kommentje:

hozzá teszem, mielőtt azt mondanátok kevés volt...az a négy alma több volt 1 kg-nál...ilyenkor a melegben azt nagyon kívánom...


ja, és még egy....már fél hónapja alig mennek le a kilók...pedig ugyanúgy csinálok mindent...addig lement 13,5 kg, most meg semmi...lehet, hogy lassabb lesz? most 167-168cm és 64-65 kg vagyok...

2010. aug. 5. 19:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyuuuugiii.Nem fogsz egy nap alatt felszedni több kilót.A mérlegen lehet látszani fog...de ne mérd meg magad holnap hanem max csak hétfőn ;)

Ma én is sokat ettem viszonylag,szóval én is megyek futni :DDDDDDDD

2010. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben van;) köszi a gyors választ:) akkor jó futást Neked:)
2010. aug. 5. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Így is a szükséges tápanyagmennyiség alatt ettél. Ergo egy deka zsírt sem hízol ettől, azonban a mérlegen lehet hogy látszani fog, mivel a szervezeted talán megkötött egy kis vizet, ami majd pár napon belül távozik.
2010. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!