Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Milyen gyakran...

Fogyókúrázók! Milyen gyakran méritek le magatokat a mérlegen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
minden reggel ébredés és pisilés után neglizsében, aztán beírom excelbe, és csinálok belőle grafikont. így látom a mélypontokat és a jó időszakokat is.
2010. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És hogy alakul a súlyod? Van,hogy stagnál? Ha igen kb. mennyi idöt? És olyan szokott lenni,hogy többet mutat mint azelötti nap? Csak azért kérdem mert én is minden nap mérem magam,de már kikészit,hogy össze-vissza mutogat... :S
2010. márc. 18. 08:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én akkor mérem magam, ha épp' kéznél van a mérleg XD

Hidd el, hogy nem a kiló számít, ezt az edzőm is mondta, hanem az, amit tapasztalsz/tükörben látsz.

24/L

2010. márc. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én mikor fogyóztam, akkor is csak hetente 1-2 alkalommal mértem, hogy be ne golyózzak. A tatarozás alatt az életnek zavartalanul kell folynia!
2010. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
havonta, vagy 3 hetente
2010. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy legalább egy hetet kellene várni, de általában este lefekvés előtt és reggel pisi után mérem magam. Nekem is van grafikonom, külön a reggeli, külön az esti. Egész érdekes, bár pihent agyra vall. Néha az esti nem változik, a reggeli meg ennek ellenére akár fél kilót is eltérhet. De összességében szépen követik egymást a görbék. Azt is észrevettem, hogy néha van egy nagy ugrás lefelé, aztán kb. fél kiló visszacsúszik, majd szépen lassan megint elindul lefelé. A végén meg tanulmányt írok magamról. Vagy begolyózok. :D
2010. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

első voltam: én pont azért mértem minden nap, mert a heti mérés teljesen esetleges, és az ember nem látja a folyamatot.

igen, vannak ingadozások! van, hogy stagnál akár 5-6 napot is, utána felmegy 1-2 kilót, majd hirtelen elkezd esni, kb. 4 kilót, aztán kedződik az egész elölről.

utána jön a menstruáció, bekavar egy székrekedés stb. ... pont ezért csináltam excelben, és akkor megnyugodtam, mert láttam, hogy hosszú távon megtörtént a fogyás :)

2010. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

első és eddig utolsó: az én fogyási történetem mondjuk elég sajátságos, mert kb. 6 év alatt feljött rám harminc kiló (nem ettem többet vagy mást, és alapvetően diszkréten táplálkoztam). akkor elkedztem fogyózni (90 napos), fogytam kb. 15 kilót, majd egy hét alatt visszajött 10 kiló úgy, hogy diétáztam, fogyóztam (még jó, hogy mértem minden nap, és a saját szememmel láttam). ekkor elmentem dokihoz, mert itt nálam elszakadt a bánat cérnája, és akkor kiderült, hogy cukorbeteg vagyok...

akkor ráállítottak a cukorbetegek diétájára (napi 1200 kcal, 150 g szénhidrát), és 3 hónap alatt lement rólam 25-30 kiló, amiből az elmúlt 2,5 év alatt kb. 5 kiló jött vissza, és néha felmegy még két kilót, de le is megy (sztem ez normális).

úgyhogy én ezért is méregetem minden nap...

2010. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
első, eddig utolsó: nekem a max. súlyom 98 volt, a cukidiétával lement 67-re, most 75 vagyok.
2010. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
180 cm magas (bocs, nem akarom szétoffolni a kérdésedet, csak ezt lefelejtettem, és ez nem lényegtelen :)
2010. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!