Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hete áttértem egy diétás étrendre és 2 napig fel kg lement azóta semmi napi menü reggeli zabkása Dr Oetker tízórai kis dinnye ebéd hal vagy most épp baconos csirke sajttal rizibizivel ebből is egy tányér estére saláta mix öntettel nincs benne hús napi 5 km séta megvan meg egy kis hasizom gyakorlat mit csináljak hogy menjen le a kg ?

22 éves lány vagyok 81kg indultam most 80.3 kg 161 cm 65 kg ra szeretnék lefogyni



2020. szept. 1. 09:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét alatt mit vártál? Szerinted mennyit kellett volna fogynod?

Az a fél kg is inkább csak víz. Ez nem megy ilyen gyorsan. Hosszútávon kell gondolkodni, nem hetekben.

Talán egy hónap alatt lemegy 2-3 kg max. Ilyen ütemben gondolkodj

2020. szept. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Valamit még csináljak akár ennivalóba vagy mozgásba? mert pl tegnap 79.8 kg voltam pedig követem a diétát
2020. szept. 1. 10:16
 3/27 anonim ***** válasza:
21%

Nekem az étrend nem stim

Jobb lenne reggelire tonhal

Csirkemell salátával és uzsira mondjuk valami párizsi zöldségekkel

Estére ne legyen öntet mert rengeteg benne a szénhidrát és a zabkásába is úgy szintén

Én mondjuk hiába ettem egészségesen én sem fogytam ameddig nem szedtem vitaminokat és a pajzsmirjgy plus slim goldot

Ezeket egy hónapja szedem 4 hete minusz 4 kg

2020. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne mérd naponta magad, egy hét alatt ne várj változást, jelentős fogyást.

Egyébként a napi súlyingás átlagosan 1-2kg.

2020. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Jobb lenne ha a reggeli zabkàsàst te csinàlnàd és abban tudos mi van.


De őszintén...ezt a kérdést minimum egy hónal múlva tedd fel. 1 hét alatt nem lehet lefogyni, ha meg igen az egészségtelen.

2020. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Zabkásában meg az öntetben rengeteg a hozzáadott cukor.

Egy hét alatt meg nyilván nem fogsz eget rengető eredményeket elérni.

2020. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Mert úgy sz.r az étkezésed ahogy van...
2020. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%
A 3. válaszát kérlek ne fogadd meg.
2020. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

A bacon-sajt-rizs kombót felejtsd el, vagy bacon és sajt, de akkor nincs rizs, vagy rizs és csak csirkemell. A zsír és a ch egyszerre nem éppen fogyókúrás, ebedre éppen belefér, de jobban jársz vmi lassú felszívódású szénhidráttal.

Ugyanez a zabkása, amit főleg nem értek. 200 ft egy fél kiló zabpehely, teszel bele mézet/édesítőt, fahéjat, bármilyen gyümölcsöt és százszor jobb, mint bármilyen elorekeszitett szar... persze nem fogja azt a gejl, cukros tejes ízt adni, cserébe százszor egészségesebb.

2020. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Egy hete? Ez vmi vicc? Kb 1 hónap kell, mire a szervezet rááll egy másfajta étkezésre.
2020. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!