Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hete áttértem egy diétás étrendre és 2 napig fel kg lement azóta semmi napi menü reggeli zabkása Dr Oetker tízórai kis dinnye ebéd hal vagy most épp baconos csirke sajttal rizibizivel ebből is egy tányér estére saláta mix öntettel nincs benne hús napi 5 km séta megvan meg egy kis hasizom gyakorlat mit csináljak hogy menjen le a kg ?

22 éves lány vagyok 81kg indultam most 80.3 kg 161 cm 65 kg ra szeretnék lefogyni



2020. szept. 1. 09:41
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%
1 Hét után még nem ér semmit.
2020. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Pedig a 3-as igen is hasznosat irt!
2020. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Igyal eves elott higitott almaecetet, segit a zsirbontasban. En 2 hetig rizskuran voltam, es nemhogy kevesebb lettem volna, de 3 kiloval tobbet mutatott. Elkeztem sirni, de folyatttam tovabb ezt a kurat es kb egy honapja csinalhattam amikor nagyon megindult a fogyas, 15 kg fogytam 1,5 honap alatt. Jol irjak, ne merlegezz, mert a vizhaztartast befolyasolja egy csomo minden, kb.hetente merd meg aztan kesz, igy nem fogsz kiborulni. Ne ugralj a merlegle naponta, a ruhaidon erezni fogod ugy is h, nagyobbak lesznek rad egyre inkabb. Sok sikert!
2020. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Válassz stratégiát a fogyáshoz. Vagy kevés szénhidrát sok zsír, vagy kevés zsír több szénhidrát.

Sok szénhidrát sok zsír kombó nagyon nem támogatja a fogyást. Gondold át az étrendedet mert ez így nem jó.

Emellett nem 1 hét alatt lettél 81 kg, ne 1 hét után várd a csodát, hanem mondjuk 1 év után. Ne méricskéld magad minden nap, csak stresszeled magad ami szintén nem tesz jót a fogyásnak.

Próbálj havi 1 mérésre beállni, és így kövesd a fejlődést. Mérőszalagot is használj, ne csak súlyt mérj, körméreteket is! Készíts fotókat amiket 3 havonta, fél, 1 év múlva összehasonlíthatsz.

2020. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
Hm, a sok zsír sem jó, én próbaltam. Nagyon felviszi a koleszterinszintet ami veszelyes.
2020. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A táplálékkal bevitt koleszterin minimális szinten befolyásolja a koleszterin szintet. A koleszterint nagyrészt a szervezet maga állítja elő. Napi 170-180 g zsírt fogyasztok kevés szénhidráttal a másfél évvel ezelőtti életmódváltásom óta. A koleszterinszintem normális.
2020. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
15. Nézz utána az egyszeresen telítetlen zsíroknak.
2020. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

KETTŐ hét, mire ELINDUL a fogyásod, normál diétánál!

A tied még nem az, itt az első hónapban még egy gramm zsírt nem fogsz leadni!

Dinnye?

Öntet?

Jól vagy?

Szervezz egy normális diétát.


Majd utána fogod érezni, ha tényleg fogysz, mert kb. lehet azt érezni, amikor az ember átáll zsírégetésre.

Ja, és semmiképpen ne mérd naponta. Heti mérés a legsűrűbb, ami ajánlott. 3 mérés, az átlagot kell venni.

2020. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18. Első nap elindult nekem :DDD
2020. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem indult el.

Először elhasználod a tartalék cukrot. Ez max. fél nap.

Utána vizet adsz le. Ez 1-2 nap.

Utána elkezded bontani a saját fehérjéket, elsősorban az izmokat. Ezért kell ilyenkor több fehérjét enni és edzeni.

Természetesen mindezektől csökken a súlyod - DE NEM FOGYSZ A ZSÍRBÓL EGY GRAMMOT SEM!


Át kell állni a szervezetednek egy olyan üzemmódba, amikor nem termeli a zsírt, hanem fogyasztja.

Ez elég sok energiát igényel, ami a fogyáshoz jó, de a szervezet bármit megtesz, hogy ezt elkerülje. Például éhes leszel, mint a farkas, ÉS még ráadásul megedződsz a fogyás ellen.

EZÉRT kell úgy fogyókúrázni, hogy közben ne legyél nagyon éhes.

2020. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!