Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hete áttértem egy diétás étrendre és 2 napig fel kg lement azóta semmi napi menü reggeli zabkása Dr Oetker tízórai kis dinnye ebéd hal vagy most épp baconos csirke sajttal rizibizivel ebből is egy tányér estére saláta mix öntettel nincs benne hús napi 5 km séta megvan meg egy kis hasizom gyakorlat mit csináljak hogy menjen le a kg ?

22 éves lány vagyok 81kg indultam most 80.3 kg 161 cm 65 kg ra szeretnék lefogyni



2020. szept. 1. 09:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20. Nem mindegy , hogy vízből vagy zsírból fogyok? Mindkettő a cél egyszerre. Első nap el is kezdődik :)
2020. szept. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, mert a víz és a cukor a fogyókúra után gyorsan visszajön.

Meg is nézheted: amit az első 1-2 hétben fogysz, azt fogod pillanatok alatt visszakapni a kúra után.

2020. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Egy 75 kg-os emberen nincs annyi víz, mint egy 120kg-os emberen. És megnéztem, tapasztaltból írom ezt. Szóval meg is kell szabadulni a felesleges víztől.
2020. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Természetesen.

De ez nem fogyás.

2020. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Dehogynem, fogysz, csak előbb vízből, ez is cél. Nem szeretek vizes lenni.
2020. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Jó, csak azt 1 óra alatt szedheted vissza!

A napi súlyingadozást NEM nevezzük fogyásnak!

2020. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj már, hónapok óta nem szedtem vissza azt a több liter vizet. Nyilván reggel állok rá, nem amikor lecsúszott 1 liter víz és egy liter kaja, abból nem tudsz számolni mennyi a bőr alatt megkötött víz.
2020. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!