Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tennétek ,ennétek,vagy...

Mit tennétek ,ennétek,vagy edzenétek ,esetleg mind2?

Figyelt kérdés
Sziasztook! A kérdésem az lenne ,hogy ha edzek a fenekemre és olyan ételeket fogyasztok amik hízlalnak,sok tészta,nagy kalóriamennyiségű ételek,akkor nagy kerek ,és egyben zsíros fenekem lesz ,vagy pedig simán zsíros? Nem a nagyon van a hangsúly hanem a kereken,ami azért még szép,de azért van rajta mit fogni ..És ha ez így jó,akkor mikor és mit kellenne ennem? Előre is köszönöm

2020. szept. 3. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A tokáddal, karoddal, hasaddal stb. mit fogsz kezdeni, ha hízol?
2020. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
180 centi vagyok es 54 kilo :) szerintemmeg 8-9kilotol sem lenne tokam
2020. szept. 3. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy, akkor el kellene kezdened enni, gyakorlatilag bármit, mert nagyon sovány vagy, nem csak szénhidrátot, hanem fehérjét, zsírt is. 10 kilót felszedsz, akkor lesz feneked is.
2020. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind2
2020. szept. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lachesys ***** válasza:
100%
Nem egészen így van. Fenekre csak akkor fogsz hízni, ha olyan a genetikad. Én pl 165/70 vagyok és sajna nem arányosan hozom, a lábam combom, fenekem nem nagy, minden a hasamra, karomra, hatamra jön... Ilyen genetikaval kb csak akkor lenne nagy fenekem ha mar elfolynek mint egy amőba. Izmot építeni lehet mindenkinek, de ahhoz fehérje kell nem tészta.
2020. szept. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!