Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízik meg ennyi ember?

Miért hízik meg ennyi ember?

Figyelt kérdés

Hihetetlen.. csomó kövér nőt látok, már emiatt csajozni sem tudok, mert a vékony nők mind foglaltak mert kevés van belőlük.

Volt hogy én is híztam stb. pocak stb de időben észrevettem szerencsére... és fogyni kezdtem szépen és most jól nézek ki..


2020. szept. 7. 15:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10. Ezért szálkás izmos az átlag magyar férfi, igaz?
2020. szept. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

10. Miért kêne egy nőnek koplalni???

Ok. Az álomsúlyt nem tudom, ott még nem tartok. De a fogyáshoz nem kell koplalni.

2020. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem minden a társadalmi változások számlájára írható:

- A magyar konyha szénhidrátdús, zsírdús ételekre épül. Lehet, hogy valaki nem eszik magyar ételeket, de mi tradíció szerint nagyon sok búza alapú ételt eszünk, és alábbhagy a kreativitás, amint valami lisztmenteset kell csinálni. Igen ám, de míg nagyanyáinknak maguk által termelt alapanyagokból, házi koszt állt rendelkezésre, addig nem volt annyira hizlaló az ízlésünk.

- Az ülő életmód. Régen az emberek gyalog, biciklivel jártak mindenhová, és legtöbbüknek sokkal többet kellett mozogniuk, mint egy mai embernek. Egyrészt otthon volt egy kis gazdaság, sok volt a gyerek, másrészt nem voltak olyan üzletek, ahol mindent meg lehetett találni egy helyen. Az emberek nem chateltek, ha találkozni akartak, át kellett szaladni a másikhoz. Így természetes módon, odafigyelés nélkül többet mozogtak.


Szóval amíg az ember nem tudatos és/vagy nem mutat akaratot, addig a korunk ellene dolgozik.

2020. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
Én egy olyan ember vagyok, akinek nagyon oda kell figyelnie és nagyon nehezen fogyok. Nekem pont az a megfigyelésem, hogy a fiatalabb korosztályban, ahhoz képest, hogy mennyit zabálnak egyesek, ahhoz mérten igen sok a vékony.
2020. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont láttam egy filmet ami nagyon érdekes. Amerikából jött ez a hülyeség is. De a boltba rengeteg termékhez adnak finomított cukrokat, ízfokozókat meg miegymást. Manapság arra mennek, hogy kalóriadús legyen szinte minden. Plusz nézd meg , hogy minden kasszánál oda vannak rakva a kis nasik, kekszek, csokik stb. Hogy megkívánd( meg a gyerek megkívánja és megvetesse) . Konzervek, pékáruk, műzlik, kávék, gyümölcslevek. Mind felvannak cukrozva. Van akit nem érdekel és megveszi amit megkíván, van aki fogyózik és megveszi ezeket a “szemeteket”, meg van aki tudja, hogy mindenbol csak a frisset veszi, es otthon eloallitja. Szóval régen nem volt ilyen, hogy bementél a Sparba és vettél, egy doboz energiaitalt, pudingot, szalámit. Mindent otthon csináltak, vagy cseréltek, vagy a piacon vettek, vagy otthon termesztettek. Igy eselye se volt, hozza adott cukrot enni. Meg az iskolas gyerekek sem gepeztek meg teloztak, hanem sportoltak, vagy kint jatszottak az utcan. Tehat mozogtak eleget. A szulok dolgoztak, ok sem ultek egesznap a munkahelyukon. Kenyelmesebb lett az elet, igy mi is elkenyelmesedtunk.
2020. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Lusták

Sok pékárut tésztát esznek.

2020. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én amíg szingli voltam nagyon oda figyeltem a súlyomra, eljártam edzeni, oda figyeltem mit eszek. Jól néztem ki.

Aztán később terhes lettem fleszaladt 22 kiló. Szülés után ebből 15 lement aztán már se kedvem se erőm nem volt a többit eladni (mondjuk fél éve szültem), de nem vagyok egy zsírdisznó így se. Én is mondom néha hogy jajj de dagadt vagyok és azzal takarózok, hogy jó dehát most szültem 😂 meg a férjem mondja hogy neki így is tetszek. De amúgy én bevallom, hogy csak kib@szott lusta vagyok és imádok zabálni... Ennyi, aki mást mond, ilyeneket hogy nem tud meg betegség miatt nem tud az hazudik. Én ismerek olyan pajzsmirigyest meg evés zavarost aki előtt gyerek korában le kellett lakatolni a hűtőt (nem vicc) mégis felnőtt korára 30 kilót leadott kitrtással. Aki nem képes fogybi az is ugyan olyan lusta sz@r mint én. De amúgy már elkezdtem vissza venni mert már zavar az a plusz kiló.

Én jobban azokat nem értem akik

1 kövérek de nagyon és úgy öltöznek mintha valami cica babák lennének, szét reped rajtuk a ruha

2 híznak a világba, és a pasikat hibáztatják, hogy a jó csávóknak nem kellenek az ugyan olya kövéreket mint ők azokat meg elhajtják merthogy fujj...

Ezekbek vagy nincs tükrük vagy nagyon durva testkép zavaruk van 🤦‍♀️

2020. okt. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!