Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki, milyen változáson esett át?

Ki, milyen változáson esett át?

Figyelt kérdés
Főként before-after képek megosztására gondoltam, de az is jó ha szövegesen leírjátok.

2020. szept. 11. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Èn 54 kiló körül voltam, amikor úgy döntöttem, hogy ennèl feljebb màr ne. 150 centisem azèrt meglàtszott rendesen. Aztàn most, hogy 47-48 kiló lettem szèp lassan, ennyit vettem èszre:


- mindenhonnan el tudok húzni magamtól legalàbb 3-4 cm bôrt (-)

- nem fáj a bokám a + feleslegtôl (+)

- striáim vannak a combomon

- az ètvàgyam ugyanolyan nagy, de mivel mozgok rendszeresen, nem látszik meg (+)

- sokkal jobban érzem magam pólókba, hogy nem áll ki a hasam, felvehetek bármit, nem szorít az öv, és már a legminimumabb lyukba teszem be.

- futásnál nem lötyög a hasam

2020. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem mért kell lepontozni valakit akinek sikerült a fogyás. Ebben a kategóriában nem ez mindenkinek a célja?
2020. szept. 11. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ên még nem értem a végére. Félút után vagyok.


- tele vagyok energiával

- jobban szeretem az új életmódom ( kaja), mint a régit

- jó érzés, hogy teszek magamért, még ha nehéz is időnként türelmesnek lenni

- nincsenek már falásrohamaim, nem érzek már függőséget bizonyos kaják iránt, képes vagyok tudatosan enni , amiért nagyon boldog vagyok, már nem az étel irányít

- már nem fulladok éjszakánként

- a petefészek cisztáim felszívódtak, rendeződött a ciklusom ( azelőtt évente 3-4x jött csak meg)

- jó érzés hogy az összes ruhám lóg rajtam, de még azért ellenállok és nem vásárolok:)

- jobb lett az állóképességem a rendszeres mozgástól, könnyebbnek érzem magam és könnyebb mozogni is, egész jól kijövünk ( edzés és én)

- nem kell mindennapi fájdalmakkal élnem

- erősebbnek érzem magam lelkileg is, szerintem el legalább annyira dlfontos, mint megszabadulni az egészségtelen súlyfeleslegtől. Az egészségem a legfontosabb, nem a külsőségek. Nem akarok másoknak megfelelni, nem érdekel hogy nem leszek divatvékony, csak normális testsúlyra törekszem.

- megtanultam szeretni magam, ifen, így is. És túlléptem már azon, hogy nagyon elcsesztem a múltban. Megbékéltem magammal és most már csak előre nézek!


Kíváncsian várom mi bújik meg a sok felesleg alatt.

Már alakul:) -61 kg eddig.

2020. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az elírásokért.
2020. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

30 kg felesleg volt rajtam, ebből már 20-at leadtam.

-jobb lett az állóképességem

-energikusabb lettem

-lett önbizalmam

-egészségesebb életet élek

175cm 75kg 16/L

2020. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező!

Én sem értem miért pontoztak le :( Nem is idegeneknek szólt a beírásom, hanem Neked, és akinek nem tetszik, miért pontoz? Nem is írtam semmi sértőt.


1-es voltam

2020. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia 1-es!


Ugyanezzel a magassággal és 56 kilóval létezem, nekem is a 47-48 kg a cél.


A kérdésem az lenne, hogy neked mi/mi volt a kalória kereted?


Nekem fogyáshoz 1200 vagy az alatt kellene ennem, különben meg sem mozdul lefelé.

És bele sem gondolok mi lesz akkor, ha mondjuk 50 körül vagyok már.


Gondolom a rengeteg mozgás lenne a megoldás ugye?

2020. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!