Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem a kocogást,...

Hogyan kezdjem a kocogást, mozgást? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

most sajnos 90 kgra csúszott a mérleg nyelve . Ma voltam a stafford kutyámmal futni 5 perc után kidöglöttem Ő bezzeg ment volna még :) mennyivel érdemes kezdeni?

Sose szerettem futni de mivel ez ingyen van :)

mindent átmozgat ez nagy érv mellette. Amúgy sokat biciklizem!


2010. aug. 6. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Először csak nagyon-nagyon-nagyon lassan kezd. legyen gyorsabb tempójú gyaloglástól egy icipicit gyorsabb.5 perc után 1 perc pihenő.Aztán következő héten már kcsit gyorsíts a tempón,és így tovább
2010. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2010. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!
2010. aug. 6. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
milyen magassághoz vagy 90 kg? ha több, mint 20 kg túlsúlyod van, akkor ne nagyon futkározz, mert szétmennek az izületeid
2010. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
160 cm
2010. aug. 6. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak az izületeid rendben legyenek.

Amúgy egy gyors tempójú séta is nagyon jó. Nekem 10 kiló feleslegem van, és inkább ezt csinálom, mivel tovább bírom, na meg ez is megizzaszt.:P

Naponta olyan este fél 8kor elmegyek, és gyorsgyaloglok 1 órát.

És utána tök jó, mert olyan kellemesen égnek az izmaim.:D

De ha nem megy az 1 óra, akkor fél is elég. A te "esetedben" ez is hatásos lesz szerintem.:)

2010. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket!

Akkor inkább a gyors sétát választom amíg megy egy pár kg le és legalább a kutyám is élvezi a sétát :)

Ő bezzeg bírja az íramot!

2010. aug. 6. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!