Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt szeretnék...

3 hónap alatt szeretnék fogyni 20 kg-t! Lehetséges ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 170 cm és 93 kg. Szeretnék lemenni 58-60 kg-ra. Úgy tervezem, hogy karácsonyra leszek olyan 75-70 kg és olyan február elejére (február 14-15) szeretnék 60 kg lenni.


Természetesen mindennap sportolok 1-1,5 órát. Kajára odafigyelve és kenném a bôrömet (stria elleni krém pl.) Azt olvastam a neten, hogy havi 5-7 kg az egészséges. De szeretném mások véleményét is kikérni. Reális a célom? Ugye a bôröm nem lesz csúnya? Csak 16 éves vagyok még meg mozgok mindennap.


Szeretném hallani a véleményeket!


Elôre is köszönöm szépen! :))



2020. szept. 24. 19:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
2-3 kg reális havonta es mar az is szép eredmény. De sajnos a fogyás egy kegyetlen gonosz doloz. Lelkileg is rá kell hangolodni mert lesznem stagnalasok latszolag indokolatlanul. Akar 1-2 hétre vagy tobbre is. Ilyenkor nem szabad csuggedni és feladni mindent. A szervet nagy tulelo..
2020. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

7 hete fogyok és már -8kgnál járok.


3 hónap kb 13 hét. Így én mire elérem a 3. hónapot kb 14kgnál fogok járni, de tuti lassulni fog a fogyás, mert összesen 20kg van amitől megszabadulnék a kockahasig. Így szerintem kb 12kgig jutok el.


Szerintem az én fogyásom egészséges mérsékelt tempójú, de annak a határán van, így egészségesen semmi esetre sem lehet 20kgot fogyni ennyi idő alatt, de le lehet adni ennyi súlyt... csak nem hiszem hogy megéri és hogy fentartható lehetne így a fogyás.


Csak nehezíted a saját dolgod ha sietteted a fogyást.

2020. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7%
Már a matek se megy, 93-ról 60-ra fogyni nem húsz kiló...
2020. szept. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

#13: De ahogy nézem, neked sem, a szövegértéssel egyetemben. ;)


"Úgy tervezem, hogy karácsonyra leszek olyan 75-70 kg"


És karácsonyig 3 hónap van.


A többit utána akarja.

2020. szept. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%

A nagy túrót lehet lefogyni 20 kilót 3 hónap alatt! Várj mégis! Ha szerencsés vagy és van rajtad rengeteg izom a zsír mellett, akkor lefaraghatod magadról az izmaidat, plusz a vizet, plusz valamennyi zsírt. Jobb alakod nem lesz, de legalább löttyedt leszel!


Ha tényleges változást szeretnél, mert szerintem az a célod. Akkor engedd el ezt a 3 hónapom van, meg ekkor-akkor szeretnék ennyi és ennyi lenni. Figyelj csak, ha tartod magad ahhoz, amiket leírtál (mert egyébként jó ötlet) akkor nem 3 hónap alatt hanem mondjuk 6-7-8 hónap alatt adod le, de nagy valószínűséggel a zsírtól fogsz megszabadulni nem pedig az izomtól. Sokkal jobban fogsz kinézni. Hidd el, hogy hatalmas különbség van 70 és 70 kiló között. Nézd meg a “skinny fat” embereket. Nyugi, menni fog! De adj időt magadnak. Én 80 kilóról indultam, most vagyok 70 kiló. 4 hónapja kezdtem. Életmódváltás , sport, edzőterem. Lemondással és fájdalommal teli út volt az eleje. Lelki eredetű evés zavarom volt. Mikor bánatom volt ettem, ha unatkoztam ettem, mindig csak az evés. Most pszichológus kezel, odafigyelek magamra, és örülök, hogy megtettem! Neked is sok sikert!

2020. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ahogy írták is, hosszabb távra tervezz. Nem könnyű dolog fogyni, pláne, ha mentálisan instabil vagy, ami a tiniknél aránylag gyakori. Fokozatosan változtass az étrendeden, kezdj el mozogni, minden leadott kilónak örülj. Lesznek nehezebb időszakok, azokat át kell vészelni. Az elején lehetséges gyorsabb fogyás, ha figyelsz a folyadékbevitelre is első perctől kezdve, mert sok esetben rengeteg megkötött víz van a szervezetben, ami gyorsan képes változni. Illetve ha normalizálod a mennyiséget a minőség mellett, akkor a salakanyag is kevesebb lesz a szervezetedben. De ezek csak a mérlegen látszanak inkább, a valódi fogyás, zsírbontás lassabban indul be, és nehezebb is fenntartani.
2020. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mivel nagy a súlyfelesleged így minél lassabban próbálj megszabadulni a súlyfeleslegtől mert a bőröd látja kárát. Sajnos én 10 kg fogyás miatt lettem tini koromban striás, mint az eszetlen barom úgy fogyóztam. 1 hónap alatt lement 10 kg, meglett az ára. Kb szülésem után sem lettem striás, de amit fiatalon bakiztam végigkísér. Csak szép lassan. Én 1 évben gondolkodnék, jól összeállított étrenddel. Ne cseszd el 😕
2020. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
88%
15-ös miért lett lepontozva? Hol lehet 20 kilót fogyni 3 hónap alatt?
2020. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Saját eredményem:

2020.06.20. induló súly: 60,7 kg

ma: 53,8 kg

2020. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!