Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sörhas mitől lehet?

Sörhas mitől lehet?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 170 cm 55kg, mégis nagy hasam van, mitől lehet? Hogy lehetne lapos? Elkezdtem edzeni, egyébként nemsokat eszek, és mozgok is.

2020. szept. 27. 20:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Az alultáplált etióp éhező gyerekeknek is nagy a hasuk
2020. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Csak én nem éhezk attól hogy egy nap 2-3 szor eszek :D
2020. szept. 27. 20:39
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Egy ismerősömnek volt ilyen problémája. Mindentől felpuffadt. Érdemes lenne kivizsgáltatnod.
2020. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Tekintve, hogy a normál testtömeg alatt vagy, valami nagyon nem jó az étkezésedben...alultáplált vagy... nem mellesleg, attól, hogy kaját teszel a szádba napi több alkalommal, még éhezhetsz...ennek lehetnek eü okai vagy csak szar a kajád összetétele
2020. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Tabbouleh ***** válasza:

Tudom, nem vagy csontváz és gyerek sem,de a megszokott alatt vagy, nézz rá ezekre


[link]



... csontvázszerű gyermekeket, irdatlan nagy felpuffadt hassal, mintha degeszre ették vagy legalább itták volna magukat, holott ott még a víz is ritkaságszámba megy. Ez lenne a krónikus fehérjehiány, tudományos nevén kwashiorkor. Rendkívül veszélyes halálos betegség: a vérben hipoproteinémia (a vérplazma kórosan alacsony fehérjetartalma) alakul ki, ami ödémát (vizenyőt) és hasvízkórt okoz. Újabban kezdtek rámutatni arra is, hogy a betegség kialakulásában az extrém fehérjeszegény étrend mellett közrejátszik a rendkívül magas szénhidrátfogyasztás és a rendkívül alacsony kalória bevitel is. Véleményem szerint a kiváltó okok között különösen fontos lenne megemlíteni a finomított szénhidrátok antitápanyag jellegét, azaz tápanyagrabló hatásait is, hiszen a kwashiorkor rendkívül vitaminhiányos állapotot tükröz. A kwashiorkor kezdeti stádiuma laikusok számára egyébként nem is felismerhető, ugyanis az ödémásodás miatt eleinte rendszerint az egész test felfújódik, így nem nyilvánul meg az alultápláltság és csak később lesz pálcika vékony az összes végtag, a has pedig még tovább fújódik.


Itt a forrás:

[link]

2020. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
35%
Sörtől?
2020. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok,testalkatilag is pont u.a. csak 2x olyan idős.Diagnózisom nekem sincs,csak tanács,vese körül kellene olvasgatni.
2020. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet zsigeri zsír is, ami nem a bőr alatt hanem a belső szervek között van. Vékony embereknek is lehet. Testösszetétel mérésen megmondják, és lehet ellene tenni is.
2020. szept. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy sörhas. Mert az nagy, hordószerű és általában kemény, nem lógós háj. Az lehet a sok szénsavas italtól, a gyenge hasfaltól, kötőszövettől.

Neked inkább csak ott van egy kis felesleg a hason, nem? Ez lehet a nem megfelelő táplálkozástól, amitől magasabb lett a testzsír, és puhább a tested.

Bár azért nem lenne rossz látni se, mert sokan a szinte totál lapos hasukra mondják, hogy mekkora hasuk van :D

2020. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
sportolsz valamit?
2020. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!