Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nagy hasam van éhezéssel...

Ha nagy hasam van éhezéssel letudom adni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 20:50
 1/8 anonim válasza:
100%
Amíg újból nem kezded el enni azokat amitől olyan a hasad amilyen.. Tapasztalatból mondom
2020. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen
2020. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A dupláját fogod ennyi ésszel visszahízni.
2020. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezt nem szabad kipróbálni? Más megoldást kell keresni?
2020. szept. 28. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld ki! A jojó effektust pont ez okozza. Lehet hogy rövid időn belül fogysz de vissza is hizhatod akar a 2szereset. Velem ez volt. Kitartás és odafigyelés és munka kell ahhoz hogy szép eredményt érj el.
2020. szept. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az etióp éhezőknek mitől nagy a hasa? Az éhezéstől. Normálisan egyél napi 3X, került a puffasztó ételeket és mozogj.
2020. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem tudod leadni éhezéssel. A szarvezeted/ tested nem hülye.

Ha éhezel bepánikol és még a legkisebb kaja falatot és egyből elraktározza.


Egyél keveset többször, mozogj és számold a kalóriákat.

Hetente csökkentsd 1-200 kcal-al.

2020. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem éhezni kell csak rendes kajákat kell enni. Persze nem árt a test mozgás is. Ha normális ételeket eszel akkor heti normális mennyiségű mozgással is lehet rendesen fogyni.

Én csak simán étrendet váltottam nem mozogtam semmit pluszba csak amit amúgy is kellett és így is fogytam. Pedig rendszeresen elég sokat eszek.(ha finom nehéz meg állni :D )

Arra figyelj oda hogy minél egészségesebben táplálkozz különben mindegy milyen diétát vagy egyebet csinálsz.

2020. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!