Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem látszódik meg a...

Miért nem látszódik meg a testemen a fogyás?

Figyelt kérdés
25 kiló súlyfelesleggel küzdöttem az elején. Lement 10 kiló de alig lehet látni a különbséget. A szűkebb nadrágok, felsők már jók rám. Direkt fotóztam magamat havonta, de ott sem látni különbséget. Ez miért van? Még 15 kilót le kell adnom.
2020. okt. 1. 13:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit venni észre, hogy a kulcs csontom kezd előbújni.
2020. okt. 1. 13:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan látszik. Főleg, hogy már jók rád a kisebb ruhák is.

Talán csak te nem látod annyira. Vagy még így sem tetszel magadnak, nem vagy elégedett.

Az jó, hogy folytatod, hogy van célod. De azért igenis örülj annak is, amit már eddig elértél, mert ez is már eredmény.

2020. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, de annyit nézed magad, hogy hozzá szoksz a változáshoz. Az agyadnak is kell idő, hogy felfogja!
2020. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is pont így jártam, lefogytam kb. 10 kilót és én sem vettem nagyon észre magamon, csak a ruhákon. Ennek valószínű hogy az az oka hogy mivel szépen lassan mentek le a kilók így fel sem tűnt a változás, meg nem egy helyről mennek le a felesleges súlyok, hanem az egész testünkről fokozatosan. Ne hagyd abba a fogyókúrát, hidd el hogy látszódni fog majd idővel. (Én is később vettem észre magamon hogy már csípőről fogytam)
2020. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!