Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Liptai Klaudia hogyan/mivel...

Liptai Klaudia hogyan/mivel fogyott le es tudja azota is tartani a sulyat?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 20:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
19. Anyagcsere betegséged volt? Nyilván más, ha nem tudod megemészteni az ételt, akkor természetesen ehetsz bármennyit, ha kimegy rajtad. De az emberek 99.9%-ról beszéltem akik megemésztik amit megesznek. És ugye ha nem emésztetted meg azt az 5000 kalóriát nem is voltál többletben, de tényleg speciális esetek ezek.
2020. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%

Nem nevezném anyagcsere betegségnek. Inkább csak másképp működött az anyagcserém. Egyszerűen vagy nem raktározta a zsírt, vagy ha mégis, akkor gyorsan le is bontotta. Nem tudom.

Ha annyira rossz lett volna, hogy nem lett volna képes hasznosítani a táplálékot, akkor a kevés ételből sem tudott volna elegendő energiát kinyerni.

Nekem végülis teljesen mindegy volt, hogy annyit zabálok, mint egy bálna, vagy hónapokig alig eszek valamit, ugyanúgy megvolt az energiám, csak éppenséggel nem híztam.

Nem tudom, hogy mások hogyan működnek, de sok embert ismerek, akik ugyanígy vannak ezzel.

Kérdezd meg az olyan ismerőseidet, akik nem hajlamosak az elhízásra, hogy ők mikor mennyit esznek.

2020. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
29%
Volt egy barátom aki hasonló volt, 4500 kcal-tól hízott, viszont rosszul volt tőle pár nap után, nem bírt annyit magába erőszakolni
2020. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!