Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cerbona fitness szelet tényleg...

Cerbona fitness szelet tényleg nem hizlal?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hízlal, amit a napi kalória kereteden felül eszel.

Ennek van kalória tartalma? Van. Tehát hízlalhat, ha a napi szükséges mennyiségnél többet ettél aznap.

2020. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 turmixot ittam és 2 virslit.
2020. okt. 8. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap? Mert akkor éhezteted a szervezeted, amivel szépen hazavágod majd magad. Persze, mindenkinek joga van ott elrontani az életét, ahol akarja.

De ha csinos akarsz lenni, akkor napi minimum 1200 kcal, de én spec 1500-on fogytam 55 kilósan (156 cm vagyok), az aktivitásomhoz mérve a súlytartó kalóriám 2000 kcal. És persze sport, alakformálás. Éheztetéssel csak anorexiás leszel, mindenféle hiánybetegséggel, menstruáció nélkül.

De ha elfogadsz egy tanácsot: átgondolod mit is szeretnél, és annak megfelelően cselekszel, elfogadod, hogy időbe telik, és megadod a szervezetednek ezt az időt.

2020. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Napközben aludtam mert reggel jöttem haza munkabol
2020. okt. 8. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A fejessaláta is hizlal ha túlléped vele a kalóriakeretedet, és a csülökpörkölt sem hizlal, ha kalóriakereten belül maradsz vele.
2020. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!