Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mekkora visszaesés történhetett?

Mekkora visszaesés történhetett?

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben keményen diétáztam és edzettem havi 1 csaló nappal. Szépen haladtam is, már csak 2 kiló választott el a "cél súlytól". Az utóbbi 1 hétben viszont besikeredett 3 csaló nap is. Napi 6000 kalória kb. Igen, ez rengeteg. A kérdésem pedig, hogy mekkora lehet most a "visszaesésem" és mennyi idő múlva mutatna ugyanannyit vagy kevesebbet a mérleg, mint előtte?

20/L



2020. jún. 16. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem, a kemény diéta éhezést jelent, többek között ezért nem éri meg csinálni.. 2 hét múlva már érdemes újra mérned magad.
2020. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem éhezem. Csupán odafigyelek mindenre. Makrók, étkezés időpontja. Emberből vagyok, nekem is vannak rosszabb napjaim, amikor úgy igazán cs*szek mindenbe. :) Nem azért történt a bezabálás mert éheznék.

Köszönöm a választ!

2020. jún. 16. 15:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a súlyod egy hete mielőtt 3x is beettél és mennyi most utána?
2020. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
51.5 volt. Nem mértem magam azóta. 😃 Inkább nem szeretnék hajba kapni a mérleggel.
2020. jún. 16. 16:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Tehát inkább minket, ismeretleneket kérdezel meg, mekkora a visszaesés, minthogy ráállj a mérlegre? Azzzigen.
2020. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Valami olyasmit olvastam, hogy 7ezer valamennyi kalóriát kell megenni egy nap, hogy abból 1kg megmaradjon tartósan. Szóval lehet, hogy egy picit híztál most ezektől, de 1-2 hét múlva le fog menni, ha nem csinálsz több ilyet. Amúgy nyugi, én is rendszeres túllépem hétvégén a 2000 adagot, de így is fogyok, lehet hogy ezek miatt késleltetem, de nem sietek sehova :D de azért jó étvágyad lehet basszus mert én 25 éves fiúként a sörözésekkel is max 2600 vagy 3000 kalóriát viszek be ilyenkor, de ez nagyon a plafon. Szóval szép teljesítmény xD és csak 51 kilóval? Ez igen :D elárulod mivel jön össze ennyi?
2020. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy ilyenkor akár 2-3 kilóval is többet mutathat. Nem ez volt a kérdés.

Hozzáértő véleménye érdekelt, hogy ez a felesleg mikorra "tűnik el"

2020. jún. 16. 16:20
 8/11 A kérdező kommentje:

6: Hát igen, szeretek enni és van étvágyam, az biztos. :D

Ez még nemis számít annyira durvának. Februári csaló napomon mikor elszaladt velem a ló lement 8500 is egy délután alatt. Mondanom sem kell, hogy este tíztől éjfélig hányás következett. A családban rajtam kívül mindenki eszik mindent, szóval hízlaló ételből van bőségesen választék.

2020. jún. 16. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Az szép :D ha ilyenek mellett is csak 51kg vagy akkor jó a genetikád. Vagy voltál több is és ennyire fogytál le? Én voltam 93 is kb, de basszus 6000 még nekem is kihívás lett volna nem pedig 8500 :DDD ha ilyenre nem is szokták mondani, de minden elismerésem :D
2020. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
3 éve 70 kiló voltam 159 cm mellé. :) Azóta életmódot váltottam és folyamatosan olvasok, tájékozódom a témában. Sokkal jobban érzem magam így. 😊 Hát, köszönöm :D És a válaszért is köszönet! 😁
2020. jún. 16. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!