Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók, fogyózók! Ti mit...

Diétázók, fogyózók! Ti mit szoktok vacsira enni?

Figyelt kérdés
hány körül van az utolsó étkezésetek? Vacsorára egyáltalán nem szabad enni barnakenyeret/kiflit, vagy pl.puffasztott gabona korongot mondjuk szalámihoz?
2010. aug. 8. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában egy kefírt hatkor valami teljes kiőrlésű cuccal. De ma bűnöztem egy kicsit és hétkor ettem egy fél teljes kiűrlésű kiflit szalámival, sajttal (másik felét korábban megettem a kefírhez).
2010. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én hatkor ettem utoljára gyümölcsöt( barack, fél banán) és 2 szelet puffasztott rizsszeletet.
2010. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én fél 8kor ettem 3 szem szilvát és 2 szem barackot. mindig elalvás előtt 2-3 órával eszek utoljára. és utóbbi 1-2 hónapban mindig gyümölcsöt, mert rengeteg termett, szerencsére :)
2010. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én fél 6 felé ettem egy tál spenotot és főtt tojást
2010. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

gyümölcsöt nem jo enni este már.

inkább zöldséget,vagy meg valami joghurt meg teljes kiőrlésű valami

2010. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 18 kg-ot fogytam, és akár este tízkor is eszek gyümölcsöt. Lehet, hogy nem a legegészségesebb, de nekem a fogyást nem befolyásolta. Egyébként zöldséget, gyümölcsöt, tojást, grillezett cs.mellet szoktam enni vacsira. Mármint nem egyszerre az összeset, hol ezt, hol azt. Ja, és most a dinnye a sztár, minden este egy szeletet.
2010. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!