Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Át fog állni az anyagcserém...

Át fog állni az anyagcserém erre az életmódra? Sokat fogok hízni?

Figyelt kérdés
A lényeg holnaptól kezdve gyárban fogok dolgozni sajnos így alakult! Eddig minden nap ötször ettem keveset és persze nem fogyózom csupán megpróbáltam odafigyelni arra, h ne egyek túl hizlaló dolgokat, mert hajlamos vagyok az elhízásra emellett sportoltam is napi 1 órát! 4-ig fogok dolgozni és valószínű túlóra is lesz szal 6-ra keveredek haza s akkor mivel még főtt kaját nem ettem ezért ez átfog csúszni a vacsi időpontjára! Ja kajának szendvicseket viszek tk kenyér meg sok zöldség bár így se annyi amennyit akartam, mert 10 perc alatt nem sok mindent lehet ám enni és a lassú evés is kizárva! Ja és még valami inni se sokat ihatok eddig egyébként minden nap 1,5 liter ásványvizet (menteset) ittam, de ezt minimalizálom mert akkor sokszor kell a wc-re mennem, amit ott nem tehetek meg! Most mi lesz sokat fogok hízni? Egyébként ha hazajövök akarok mozogni bár a nővérem azt mondta nem lesz rá erőm szalagos munka egész végig állsz + néha nehezeket kell emelni!
2010. aug. 8. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy pár hónap amikor gyárban dolgoztam külföldön. életemben nem néztem ki olyan jól mint akkor. igaz egész napi járkálós meló volt fél órás ebédszünettel. reggel munka előtt ettem aztán abban a fél óra ebédszüntben megettem egy szendvicset. este meg csak egy kis levest általában piritóssal. olyan szép szálkás voltam. azóta sem tudom elérni azt az alakot. de mondjuk ez szerintem a napi 8 óra folyamatos mozgásnak tudható be és ahhoz képest meg keveset is ettem.

azért az egésznapi állás is nehéz szóval egyél de ne nassolj, nem hinném hogy baj lesz.

2010. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a baj, h itt csak 2 szünet van és lehet, h az egyiket a sok munka miatt nem is adják meg és az az egy szünet is 15 perces! Nővéremtől tudom az infókat!
2010. aug. 8. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:
15 perc alatt meg tudsz enni egy szendvicset . nekünk is csak egy szünet volt igaz az félórás . szóval egy szendvicsre elég a 15 perc simán.
2010. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod remélem nem lesz baj! Egyébként én is tudom, h 15 percbe belefér egy szenya csak ugye bár én ezt arra értettem, h mivel eddig nem így étkeztem ezért nem-e fog hízással reagálni a szervezetem hiszen akárhogy is nézem az anyagcserém lassulni fog!
2010. aug. 8. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugye nem a jász plasztik?
2010. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az! Budapesten van a gyár!
2010. aug. 8. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Apám gyárban adott le 10 kilót. 1 óra busz oda, vissza, előtte kaja, alatta 1 vagy 2 szendó, mikor megérkezel, 1x kaja, aztán másnap reggelig alszol, mint a tej.
2010. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a szüneteket kötelesek kiadni és a túlórára is jár plusz szünet, ne az alakod, hanem a jogaid miatt aggódj inkább....;)
2010. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én nyári gyakorlaton voltam pár hete szintén gyárban (szalagos munka volt nekem is, meg emelgetős) 3 hétig. 2kg-t fogytam. hasonlóan 8 órában dolgoztam, de volt 2 szünet, amiből az egyik 25-30 perc volt. kicsit hiányzik is, hogy őszinte legyek, mert jól éreztem magam, és még mozogtam is egész nap.

ha nincs sok szünet, akkor abba próbálj meg kevesebbet enni. (ugye azért sem jó, ha teleeszed magad, mert utána ha mozogni kell, akkor az nem túl kellemes.)

az meg, hogy többet pisilsz... hát, csak annyit tudok mondani, hogy próbáld meg ezt valakivel ott megbeszélni. szerintem nem fognak megölni, ha elugrasz 2 percre pisilni. (nekem se szóltak ezért, pedig volt munka rendesen.)

de mindenképp próbálj inni többet, főleg ha ilyen mozgós munkád lesz, mert arra szüksége van a szervezetednek.

2010. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az előző (22:59) vagyok:

persze egyél rendesen, nem arra utalok, hogy napi 500kcal beviteled legyen. csak pl. reggel odafele egyél többet, az ottani szünetben meg amennyi jól esik és nem leszel nagyon tele tőle.

én egyébként nem tornáztam azon a 3 héten. elég volt a napi rohangászás és egy helyben állás sokszor. :)

2010. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!