Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy valaki...

Hogy lehet az, hogy valaki rendszeresen mozog mégis nagy a hasa, kövérnek néz ki, sokkal többnek, mint a másik ember, aki szintén rendszeresen mozog, lapos a hasa és vékonyabbnak tűnik. Súlyban a nagy hasú a kevesebb?

Figyelt kérdés

Én a vékonyabbnak kinéző vagyok, de idegesít, hogy 4 kg különbség van köztünk és nem hiszem, hogy izom, mert én csak 1 hónapja edzem rednszeresen. Előtte rendszertelenül. Diétázom is, sokat fogytam. Ő eljár csoportos tornára és összevissza eszik... Mégis kevesebbet mutat alatt a mérleg. Magasságunk egyforma.

Ha nem izom, akkor miért mutat többet a mérleg? Centiben is kevesebb vagyok.



2020. okt. 23. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Genetika, étkezés. Az miért fontos, mennyit mutat mérleg? Az a lényeg, hogy egészséges légy, energikus, és jól nézz ki.
2020. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt lehet genetika, a csontozata nem mindenkinek egyforma. No nem 10-20 kg különbség, de 1-2 simán. A másik de, az izom. Mit edzel te, és mit a másik lány? Az erőnövelő edzések izmot építenek, a csoportos ugribugri tornák nem fejlesztenek izmot, inkább állóképességet. Ezen felül genetikailag is lehet több izomrostod, azoknak a számát nem tudod befolyásolni, max negatív irányba sérüléssel.

Egyébként meg mit számít a kg külsőleg? Semmit. Edzésben tud befolyásolni, főleg, ha saját súllyal eddzel.

2020. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Ő spinningre, deep workre jár. Én köredzést csinálok és kardiózok.
2020. okt. 23. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb testzsírszázalék = nagyobb térfogat.
2020. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán nagyobb a cicid, és nőiesebb a medencecsontod. Ezért nagyobb a súlyod. Örülj neki :P
2020. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!