Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zöld tea tényleg zsírégető?

A zöld tea tényleg zsírégető?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataid vannak vele?
2020. nov. 10. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha elmész érte Ázsiáig pókjárásban, akkor igen.


(Nem, nem égeti a zsírt.)

2020. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, beledobtam egy tömb disznózsírt és kigyulladt.


Amúgy én azt olvastam róla, hogy valamennyire fokozza az izmok hőtermelését és kicsivel több kalóriát égetsz, ha testmozgás előtt iszol zöld teát. De nem hinném, hogy látványos különbséget okozna.

2020. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyiban jó a zöld tea, hogy ha evés előtt fél órával megiszom egy bögrével, elveszi az étvágyamat, és kevesebbet eszem.

De ha ugyanannyit eszel, és iszod a zöld teát, az nyilván nem ér semmit.

2020. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem. és semmilyen más tea sem, a fogyókúrás teák vízhajtó hatásúak, tehát maximum vizet veszítesz, nem zsírt.
2020. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam hogy önmagában nem fogyaszt semmit az égvilágon. Viszont annyiból ér valamit hogy ha eszel főleg evés előtt iszol ilyet akkor az étvágyad valamennyire csökken így kevesebbet eszel. Másik az hogy a bevitt étel emésztését segíti elő és kevésbé fog lerakódni szervezetedben a zsír és egyéb más amik az elhízáshoz vezetnek és a székleted is jobb lesz tőle, meg persze némi vízhajtó hatása is van ami minimális, viszont már azzal előrébb vagy fogyásnál hogy ha eszel nem marad meg benned annyira. Persze ez nem azt jelenti hogy ész nélkül lehet zabálni, csak valamit segít abban hogy inkább a zsírt égesd el és ne azt amit bevittél.
2020. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Mikor még hülye voltam, én is kipróbáltam. Teljesen hasztalan.
2020. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Koffeint tartalmaz, ergo kicsit segít magasabb fordulatszámon pörögni a szervezetnek, de ez kb olyan szintű plusz kalória égetést jelent, aminél az is többet számítana, ha 50 méterrel többet sétálnál naponta.
2020. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!