Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok, de nem találom...

Fogyni akarok, de nem találom a motivációt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elsősorban azért szeretnék hogy szebb legyek és az S méret is jó legyen. De egeszséges vagyok, boldog párkapcsolatban élek, szép vagyok, nem találom azt az okot ami arra késztetne, hogy pár hét után is kitartsak. Hogy tudnám magam elhatározni, nektek mi segített? Tudom, hogy szükségem lenne rá, mert az utóbbi fél évben kúszott fel 10 kiló amit le akarok adni.
2020. nov. 16. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha megvan küldd már el nekem is a megoldást. Kösz.
2020. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ragaszd ki magad a hűtőre fehérneműben
2020. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazából boldog vagy így

és egészséges a súlyod akkor nem kell fogynod. Lehet csak korábban voltál sovány... Egészségesen étkezni meg mozogni persze mindig jó, de legyen a motivációd az egészséged és ne a fogyás!

2020. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
itt az a kérdés hogy egészségesen élsz-e, mert ha nem és azért híztál, akkor az egészséged lehet motiváció. Az egészséges kaja alappból zöldség, gyümölcs alapú, szénhidrátszegény, zsírszegény, sőt kevesebb mennyiséget kell enni. könnyedebb lesz a hasad érzete, a mozgásod, több energiád lesz, szinte repülsz, jopbban alszol, kiegyensúlyozottabb leszel. Hát ezt nyered vele.Ha felcsúszott 10 kg, akkor biztosan péksütizel meg ilyesmi, attól szoktak hízni az emberek.
2020. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég motiváció az, hogy le akarsz fogyni?

Szavaidból az derül ki,hogy csak SZERETNÉL fogyni, de az AKARAT hiányzik.

Milyen motivációt vársz tőlünk, ha szavaid szerint "szép vagyok, nem találom azt az okot ami arra késztetne, hogy pár hét után is kitartsak."

2020. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
A tükör nem elég?
2020. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak van egy pár kedves ruhád még a karcsú időkből.

Motiváció?

Bele kéne fogyni a régi ruhatárba...

2020. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a gondolkodásodon változtatni egy kicsit. Mi lenne, ha nyűg helyett úgy tekintenél az edzésre, mint egy olyan része a napodnak, amit vársz és örömmel csinálnál? Nem tudom milyen lehetőségeid vannak most az edzésre, de... rengeteg módja van annak, hogy élvezetesebb legyen. Csináld a pároddal (az edzést... de lehet azt is... ugye annál nincs jobb kardio :D )vagy hallgass közben podcastot, hangos könyvet, youtube videót. Vagy nézheted is, ha szobabicajozol. Én például napi kétszer kardiózok most otthon és arra használom, hogy a kedvenc podcastjaimat nézzem, hallgassam. Bármikor máskor időpocsékolásnak érezném, viszont edzés közben repül velük az idő.
2020. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!