Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat zabálok mostanába...

Nagyon sokat zabálok mostanában, mit tegyek hogy leálljak?

Figyelt kérdés

Reggelire megettem 2 0%os jogobella joghurtot mandarinnal ami 200 kcal lehetett, ebédre pedig krumplifőzeléket egy fasírtgolyócskával, ez gőzöm sincs hány kalória lehetett, 500 körül szerintem... Megettem egy banánt 110, most pedig 85 g teljes kiőrlésű zsemlét 5 db mini mozarella light sajttal... Ez vagy 350...

Most hagytam abba a fogyókúrát és nem akarok meghízni...


2020. nov. 21. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Én meg sokat iszom napi 4-liter sört tudsz valami tippet hogy álljak le ?
2020. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1160 kalória nálad már a zabálás. Tehát eddig napi kb 500 kalórián éltél. Most tudnék ehhez tíz sort írni legalább, hogy ez mekkora hülyeség, de inkább nem.
2020. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem fogsz meghízni, 1200 kalória az nem sok. Ez még egyáltalán nem zabálás, ne legyél ennyire szigorú magadhoz.
2020. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg megettem ma 3 szem borsót, desszertnek meg 1 db tictacot, tudom ez nagyon sok, de nem bírom ki, hogy ne zabáljak.
2020. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez zabálás? Ennyitől éhen halnék még diéta alatt is.

Mit ettél eddig? Naponta egy almát hogy ez számodra zabálás?

2020. nov. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Aki ennyit eszik, de előtte három napig semmit, mondhatja: "de bezabáltam!!

A napi kajád, amit leírtál, az élethez kevés, az éhhalálhoz sok.

2020. nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mivel fogyókúrás étrenden voltál, valószínűleg kiéheztetted a szervezetedet. Nem lehetetlen hogy rossz fogyókúrás étrendet választották, ami nem megfelelő a testének. Ha előtte felmérik hogy mi az amire szükséged van ahhoz hogy megfelelően le add a kilókat, ez nem fordul elő.

A másik variáció hogy csak ennyit igényelt ételt. Van ilyen. Nem működik a szervezet egyformán.

2020. nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt eddig koplaltál, most is koplalsz, csak nem olyan drasztikusan.


Másrészt a fogyókúra hülyeség, hiszen azt abbahagyod, s természetesen visszahízol; életmódot kell váltani, az az egyetlen tartós út és mód.

2020. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos 95 kilo vagy, es most be akarod nekunk mutatni,milyen frankon dietazol te, eddig nem kellett volna zabalnod, akkor nwm lwnnel most ilyen dagadt, ha most egy napig ennyit eszel csak, szerinted lesz valami valtozas? Aztan holnap kieszed a hűtőt, mintha latnam...
2020. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!