Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 170 cm és 73 Kg (15 F)...

Ha 170 cm és 73 Kg (15 F) vagyok eléggé izoms és enyhén szállkás, akkor hány kilónál leszek nagyon szállkás, tehát hány kilónál éri el a testzsírszázalékom a 9-10 %-ot?

Figyelt kérdés

Vagy nézzünk egy ugyan ilyen testfelépítésű embert ugyan ennyi kilóval, akkor hány kilót kéne még fogynia, hogy elérje a 9-10 %-os testzsírt?



Előre is köszi!


2010. aug. 11. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

ha 9-10%os testzsírod sincs meg biztosan nem vagy nagyon szálkás.Olyan 10körül mondják hogy szálkás az 5-6 a nagyon szálkás.A 3körüli pedig egy testépítő a versenyeken

A kérdésre pedig annyit hogy erre vannak kalkulátorok használd őket.Megméred a testzsírodat most.Kiszámolod az ideális súlyodat.Abból meg kb ki tudod következtetni hogy mennyit kell még fogynod

2010. aug. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65 körül, lehet hogy kicsit alatta. Az az igazság hogy amit leírtál, ebből egyáltalán nem lehet tudni hogy hogyan nézel ki.
2010. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a testzsírom 12%,és tökre nem vagyok izmos,vagy legalábbis nem látszik,erösnek erös vagyok,de kivülről smemi extra,persze zsir sincs.20/F
2010. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!