Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy találtatok motivációt a...

Hogy találtatok motivációt a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 22:04
 1/6 anonim válasza:
100%

Belenéztem oldalról a tükörbe.

A pólókat nem tudtam már megfelelő méretben vásárolni,vagy lógott a válla és pont jó volt a hasa...vagy feszült a hason mint a "hurkabél".

Nekem ennyi elég is volt...igaz,eltartott a felismerés 2 évig.

2020. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Írd fel, hogy mik az előnyei a fogyásnak és mik a hátrányai a kövérségnek! Mit nyersz és mit veszítesz!


Fogyásnál például jobb alak, könnyebb mozgás, jobb egészségi állapot, rád mennek a ruhák, stb.

Kövérségnél ennek pont az ellenkezője!


Nézegesd vékony, sportos testű emberek fényképét, történetét!

(Akikre felnézel vagy akiknek sikerült lefogyni!)


Kedvenc képem: [link]

2020. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sok olyan insta oldalra iratkoztam fel, amik egészséges diétás ételeket mutattak, illetve női testépítők, fitnesz modellek oldalára. Ha folyton ezt nyomják az arcodba, motivált leszel, hogy te is olyanná válj, legalábbis nálam ez lett az eredménye.

Illetve szedek pár étrend kiegészítőt, és a boltban mindig nagyon rendesek az eladók, velük is sokat beszélgettem, recepteket, tippeket adtak. Alapvetően pozitív csalódás volt, hogy a sok előítélet ellenére, ami a köztudatban él, az ilyen emberek nagyon segítőkészek, támogatóak.

Plusz én évek óta edzek egy összetartó közösségben, és csináltunk egy diétás messengert, ahol kaják, eredmények mutogatása zajlik, illetve ötletelések, tanácsadások. Ha nem egyedül vagy, az is húz előre.

2020. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1.5 éve szakítottam az exemmel. 3 hónap alatt koplalással (nem tudtam semmit sem legyűrni, mert folyton hánytam) majdnem 30kg lement 110kgról. Aztán megint szerelmes lettem és szimplán elkezdtem enni normálisan. Minden visszajött. Amikor nyáron felakartam venni az egyik szexibb rucim és nem jött fel rám akkor mély depresszióba estem. Azóta azon vagyok, hogy jövő nyárra normálisan kerüljek 80kg alá.
2020. nov. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez maga a jojó effektus! Nagy fogyás után nagy hízás! A rossz hír az, hogy a nagy hízás után sokkal nehezebb újra lefogyni. Nem tagadhatod meg magadtól az ételt, mert a nagy éhezés után a test iszonyatos raktározásba kezd! És ilyenkor már meg akarja tartani magának a kilókat, mert nem tudja hogy mikor lesz újra vészesen vékony! Jobb enni mérsékelten (több kicsi étkezés), hogy ne fordítsa úgy a szervezet, hogy bajban van! Vagy úgy enni, hogy a kockázati (hizlaló) tényezőket kiiktatod. Például a lisztes-cukros ételeket!
2020. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Én ezzel tisztában vagyok, de akkor hiába ettem bármit is rögtön hánytam. Utána már nem is ettem. Tudtam,hogy ez lesz, de mikor meg elkezdtem újra enni normálisan akkor tudatosan nem ettem cukros dolgokat. Hát sajnos így is visszajött. De nem baj, mert most már tudom, hogy mit hogyan kell csinálni :)
2020. dec. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!